Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 20 évesek vagyunk, én szűz,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20 évesek vagyunk, én szűz, pettingeltünk már elég sokat, mikor feküdjek le vele?

Figyelt kérdés

Lassan 1 hónapja vagyunk együtt. Már mindketten akarjuk, a petting fogalmát tényleg teljesen kimerítettük, igaz lenne még mit tanulnunk.

1 hónap után nem fog könnyelműnek hinni?


2008. aug. 6. 20:49
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem fog könnyűvérűnek hinni, ha tudja, hogy szűz vagy meg ráadásul már 20 éves vagy. Gondolhatja, hogy lett volna már rá alkalmad, és nagyon fog örülni, hogy neki tartogattad magad :-) Ha már teljesen megbízol benne, és tudod, hogy nem fogod megbánni, akkor bármikor lefekhetsz vele :-)
2008. aug. 6. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

"igaz lenne még mit tanulnunk"

Szerintem azért gondold végig mégegyszer.

De, ha már teljesen késznek érzed magad rá, akkor hajrá. :) És, ha szeret, semmiképp sem fog könnyűvérűnek nézni. Egyébként mindenki (jó, nem mindenki) akkor fekszik le a partnerével (első alkalommal) amikor testileg, lelkileg kész rá.

2008. aug. 6. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az 1 hónap picit kevésnek tűnik ha most ismerkedtetek meg mielőtt összejöttetek! De ha szeretitek egymást akkor hadd menjen! :) Mi is csk azért vártunk ennyit mert mmég tapasztalatlanok voltunk midn2en!
2008. aug. 6. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
34%
Atya ég, 20 évesen 1 hónapot várni? Amúgy miért idegenektől kérsz segítséget? Kérdezd meg barátaidat, de ebben az esetben úgy tégy, ahogy Te kívánod, a Te tested, a Te vágyaid, másnak beleszólása nincs!
2008. aug. 6. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Miért mennyit várjak?
2008. aug. 6. 21:45
 6/8 anonim ***** válasza:
52%
szerintem 20 évesen 1 hónap után nyugodtan lefeküdhetsz vele !
2008. aug. 6. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
53%
Azért lepödött meg az előttem szóló,mert általában 17évesen is már csak két hetet várnak, persze amikor nem szűz az illető :)
2008. aug. 6. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Lenne még mit tanulni?

Ez mindig is így lesz.Akármennyi "gyakorlatod" lesz,mindig lesz még mit tanulni.

Meg hát ha nem kezded el csinálni,akkor hogy gyakorold?A szex több mint a petting.

2008. aug. 6. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!