Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » El lehet érni valahogy hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El lehet érni valahogy hogy a volt barátom újra érdeklődjön irántam, fel tudom kelteni a figyelmét valahogy?

Figyelt kérdés

Sziaztok!8 hónap után szakított velem barátom mondván hogy már megunt és már nem szeret úgy mint rég,nem haragban váltunk el ez volt 6 hónapja,azt mondta hogy ha van valami hívjam.Nem tettem.A minap írt nekem.A közelben lakik egy közös haverunk akivel tanulmányi munkára mennek külföldre két hónapra és érte jön.Írta hogy jólvan és reméli én is és ha van kedvem akkor ugorjak át a haverhoz és találkozzunk.Mivel nem volt netem ezt a levelet nem láttam időben így nem mentem át de utólag válaszoltam neki.Belevágtam egy kemény diétába hogy formába hozzam magam és emellett sokat is sportolok.Mire vissza jön rendbe akarom szedni magam.Lehet hogy csak bosszúból hogy lássa hogy mit hagyott ki,vagy csak kíváncsiságból,azislehet hogy még nem szakadtam el tőle teljesen,de ....feltudom kelteni majd a figyelmét újra?vagy esetleg van valami tippetek a számomra?

A válaszokat előre is köszönöm szépen!


2008. aug. 5. 18:08
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Hát, a torna nem rossz ötlet, hogy felkeltsd a figyelmét. Ha sportosan, izmosan jelensz meg előtte, azt bizti észre fogja venni. :) Azért figyelj oda, hogy nehogy átess a ló túloldalára. A túl sok edzés sem jó. Az, hogy találkozni akart veled, jelenthet valamit. Szerintem folytasd a tornát, aztán majd lesz valami. Ha nem is jössz vele össze újra, legalább jó csaj lesz belőled és találsz majd másik pasit. :)
2008. aug. 5. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!