Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Segít valaki megérteni ezt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segít valaki megérteni ezt a gondolkodásmódot? Fiúról van szó.

Figyelt kérdés

6 évig jártunk, aztán elhagyott,mert szabad akart lenni, közben szerelmes volt hetente másba. 1 hónapig nem beszéltünk, majd felkeresett,hogy mizujs velem, hiányzok neki stb. Aztán találkoztunk, szexeltünk(tudom,hülyeség volt, de én azóta is szeretem) és úgy éreztem,hogy még mindig érez valamit irántam..Mesélte,hogy randizott, de nem ment, mert rám gondolt és úgy érezte,hogy megcsal engem.

Aztán másnap is találkoztunk, mondta,hogy szeret csak azért nem fog velem járni megint,mert az én barátaim,anyámék utálják őt..

Találkoztunk pár napra rá megint, és kérdeztem,hogy mit érez. Elvileg van egy csaj, akit szeret(amikor ezt mondta,akkor nem tűnt őszintének,ismerem ennyire), de annak van pasija, egyébként járna vele.

Rákérdeztem,hogy akkor miért mondta,hogy engem szeret? Erre azt felelte,hogy hazudott.

Szerintetek csak talonban tart engem?


2014. aug. 6. 23:25
 1/8 anonim ***** válasza:
55%

Te egy olyan csaj vagy, aki már villantott neki puncit,

innentől akármikor visszajár pár szép szóval.. Nos, vé-

leményed szerint akkor mi is a helyzet?

2014. aug. 6. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ha valaki szeret valakit, akkor a másik barátai és családja sem állíthatja meg őket, ha mindkét fél akarja... a baráttal és a családdal járna vagy Veled? Pasik...
2014. aug. 6. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Én is erre gondoltam, de túl hülye vagyok beismerni magamnak, reménykedtem,hogy talán még mindig szeret..

Úgy láttam rajta, tényleg ismerem már ennyire, ahogy nézett..

De ezek szerint csak belelátom.

2014. aug. 6. 23:29
 4/8 anonim ***** válasza:
Ez egy igazi szemét srác lehet… Ha valóban szeretne, akkor nem hagyott volna el, nem? Egy hónap után már hiányzott neki a régi stabil rajongója, ezért felkeresett téged…te meg már fekszel is le vele. Gratula! Ez egy féreg…te is tudod. Undorító az ilyen. Akikkel randizott (már ha igaz), azokat nem kapta meg, de tudta hogy te készséggel lefekszel vele. A továbbiakban is erre akar használni, ezért néha behazudja neked, hogy szeret.
2014. aug. 6. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Elvileg akivel randizott az teljesen odavan érte.
2014. aug. 6. 23:47
 6/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy ez igaz, de attól még nem biztos, hogy le is feküdt vele. Én se tenném meg olyannal, akinek épp csak vége lett a 6 éves kapcsolatának
2014. aug. 6. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"Elvileg akivel randizott az teljesen odavan érte."

ez mit is jelent?


Az a sok lány aki hetente változott, mind odavolt érte, - mármint ő ezt mondja?


Amúgy hagyd a fenébe, link egy senki.

Nem jó, ha egy párkapcsolatba bárki is beleszól, de azért most elgondolkodtatónak tarom, hogy nem csak a családod, de a barátaid is utálják.

2014. aug. 7. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Férfiként mondom, hogy minél hamarabb szabadulj meg a manusztól. Sok szenvedéstől megmented magad.

Mint ahogy írták is előttem ha szeretne nem viselkedne így és nem érdekelné, hogy milyen a családod (nem őket kell szeretnie(és viszont) hanem téged).

2014. aug. 28. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!