Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretem vagy sem a volt barátnőmet?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Szeretném meg tudni, hogy nektek mi a véleményetek az én töprengésemről.

A helyzet a következő:

Szerelmes lettem egy lányba aki fiatalabb nálam, volt egy viszonylag rendes életvitelem és néha találkoztunk, és nagyon jól éreztük egymás társaságában magunk, és amikor meg nem taliztunk rendszeresen beszélgettünk telefonon vagy msn-en. Nagyon jól alakultak a dolgok, fél évig ment így a kapcsolatunk, amikor úgy határoztunk, hogy közelebb költözök hozzá, hogy többször találkozhassunk. Felmondtam és elköltöztem. A bajok igazából itt kezdődtek csak. Nem sikerült állást találnom csak máshol, megint költöztem és megint távol voltunk egymástól. A költözés elött szakított velem, vagy is kilépett a kapcsolatunkból. Én többször is próbáltam vele kapcsolatot teremteni, de folyton azt vágta a fejemhez, hogy hagyjam békén, pedig csak beszélgetni szerettem volna vele. Megint kezdett rendbe jönni az életem és már már kezdtem elfelejteni őt, de a munkahely folyamatosan eszembe juttatta, hát kirugattam magam, mert úgy éreztem, hogy hiába szenvedek már elhajózott a szerelmem. Haza költöztem a szüleimhez és megint munkát keresek. Minden történt ellenére nem tudom elfelejteni, és akárhogyan is, de szeretném visszahódítani, de jelek szerint erre nagyon kicsi az esélyem és annyira fáj, de még sem tudom elfelejteni. Nem tudtam más felé közeledni, pedig próbáltam, de csak baráti beszélgetésekig sikerült hódolnom hölgyeknek,meg bókolnom, de amikor több lehetett volna, arra már képtelen voltam. Nem tudom, hogy szeretem -e még, vagy mi az oka annak, hogy nem tudok máshoz közeledni, de nagyon idegesít. Szeretnék vele újra összejönni is meg nem is, de én tisztelem őt és a döntését is, ezért nem tudom, hogy mit tegyek. Ti mit tanácsolnátok nekem. Napról napra csak gyötrődöm, hogy tegyek valamit, vagy se, és félek attól, hogy soha nem fogom őt újra látni. Szerintem szeretem, és szerintetek? Ő már kissé másabb tészta, hogy szerethet -e, de a jelek azt mutatják, hogy nem, bár azóta csak a közös barátaitól kaptam felőle információkat, mert nem mertem felhívni, ne hogy még jobban megharagítsam, vagy nem tudom, hogy mit tettem, de az biztos, hogy nem akar velem kapcsolatot létesíteni és ezt tiszteletben is tartom, de még is mit lehet tenni, hogy visszajöjjön? Ha valakinek van valami ötlete, hogy okosan lépjen az ember, akkor ossza meg velem is. Köszönöm.


2008. aug. 5. 14:22
 1/2 anonim válasza:
100%

szia!

Azok alapján amit írtál úgy tűnik hogy szereted!!

Az hogy mért nem tudsz mással új kapcsolatot teremteni arra már nem ilyen egyszerű a válasz!! Szerintem egyszerűen félsz belevágni egy új kapcsolatba amit a leírtak alapján meg is értek! Azt viszont már kevésbé értem hogy ha azt mondod hogy tiszteletben tartod a döntését és békénhagyod és elvileg megértetted hogy nem akar tőled már semmit akkor mért kínzod magad azzal hogy azon gondolkodsz hogy szerezheted vissza??!!

Egyszerűen gondolj csak arra hogy te megtettél mindent hogy jobb legyen mindkettőtöknek de ő mégis dobott!! Nem érdemli meg hogy egy kicsit is szenvedj miatta!! Amíg nem tisztázod magadban a dolgokat és nem csak hangoztatod hanem úgy is érzed amit mondasz akkor már minden rendeben van , addig bulizz és ismerkedj amit összeszedted magad újra sikerül majd belekezdeni egy új kapcsolatba!!!

Remélem segítettem!!!

2008. aug. 5. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszod. Azért foglalkoztat a kérdés, hogy visszakaphatom e valaha, mert szeretem. Bulizni nem szoktam, nem vagyok az a fajta ember, aki eltudja engedni magát. Sajna. :( Meg hát nincs is sajna lehetségem se most jelen körülményeimben erre. Elsőként kell egy új munkahely, már ha egyáltalán kellek még valahol, és majd utána lehet csak esetleg a bulizásra gondolni. Megpróbálok valahogy nem rá gondolni, de szinte majdnem mindenről eszembe jut.
2008. aug. 5. 15:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!