Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Oszinten! Letezhet ilyen?

Figyelt kérdés
egy fiu megcsalja a baratnojet egy mas lanyal..smarolnak..jelenthet valamit? amikor a baratnojeval 7 honapja vannak egyut..meg szeretheti attol?

2014. aug. 2. 14:45
 1/8 anonim ***** válasza:
Szép kapcsolat. Csak ő tudhatja, hogy mit érez.
2014. aug. 2. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Kinek mi fér bele, nem is a tettek azok amikkel elkezdődik, hanem ha más lányokra gondol, a tett már csak egy következmény, meg kell beszélni, de ha érzed rajta, hogy nem szeret akkor nem érdemes harcolni azért ami nem megy
2014. aug. 2. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

A megcsalás nem újkeletű dolog, régóta létezik, de általában az aki megcsalja a barátnőjét, semmi mást nem akar a harmadiktól mint egy kis kalandot, újdonságot, változatosságot, és az eset után továbbra is a biztos kapcsolatában marad.

Tehát ha te vagy a harmadik fél, ne fűzz hozzá nagy reményeket hogy a fiú elhagyja miattad a barátnőjét :)

2014. aug. 2. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha mar megcsalta mind szeretheti, ott mar ugyis mindegy..mert aki megteszi egyszer, az kepes megtenni megegyszer is :P szoval ha te a harmadik szemely vagy, siman attudod csabitani, de szamolni kell a kovetkezmenyekkel is. Viszont ha te vagy a baratno, en nem folytatnam tovabb, mert ha szeret, akkor nem lep felre :)
2014. aug. 2. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
en vagyok a baratno :)
2014. aug. 2. 16:29
 6/8 anonim ***** válasza:
Hidd el ha egyszer megcsalt, kepes lesz megcsalni meg egyszer is... Azutan az lesz benne ha mar egyszer megtette akkor mar bunos, s akkor most mar egyszer vagy ketszer bunos.. en nem tudom folytatnam.e... te tudod, te ismered a fiut, a ti kapcsolatotok, nem donthed helyetted senki
2014. aug. 2. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
engem is megcsalt a barátom...megbocsájtottam neki, visszafogadtam, úgy gondoltam túl tudom tenni magam, azon, hogy egy éjszaka nem gondolt rám...nem tudtam...mi is kb 7 hónapja lehettünk együtt...1 hónapon keresztül nem tudtam róla, majd kiderült..egy világ dőlt bennem össze..azután nem a volt régi a kapcsolatunk..megrendült a bizalmam...nem tudtam boldog lenni mellette..remélem neked jobban alakul..de meg van az esélye, hogy bármennyire is mondja, hogy szeret, megint megteszi...újra megcsal és csak nem is tudsz róla
2014. aug. 2. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
meg mindig felek sot rettegek..foleg attol hogy elvalasztanak mert sokan akarnak..rettegek..
2014. aug. 5. 18:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!