Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem képes egy férfi sem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem képes egy férfi sem belém szeretni?

Figyelt kérdés
Csendesebb lány vagyok. Volt 3 fiúm akikkel a kapcsolatom 1-2 hónapig tartott. Egyiknek se jelentettem semmit. Nem vagyok egy nagyszájú talán ezért sem szeret senki. Barátaim sincsenek, csak 1 haverom van akivel néha beszélek. Kedves, megértő vagyok, de egy fiú se bírja ki mellettem hosszabb ideig. Nem tudom mit ronthatok el. Komoly kapcsolatom még nem volt senkivel, már ha értitek mire gondolok. Ha meghalnék se hiányoznék a családomon kívül senkinek. Semmi értelme az életemnek. A sok csalódás miatt már ki se mozdulok nagyon itthonról. :(
2014. júl. 25. 19:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nem sertésnek de talán mert nem lehet veled semmit csinálni 3s depis vagy..

Valamint nem is ismerkedsz.


18/F

2014. júl. 25. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Valamitől kiábrándulnak belőled.
2014. júl. 25. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Sértés nem sertés :D
2014. júl. 25. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Na de miért? Kedves, aranyos megértő vagyok, ellehet velem beszélni.
2014. júl. 25. 19:16
 5/11 anonim ***** válasza:
Sok negatívom vesz téged körül. A folyamatos kattogás nem vezet előre, sőt. Sajnos manapság az ilyen lányok/nők manapság ritkábban, kifordult a világ önmagából. A másik megismerésére pedig idő kell. Talán nem hagytak erre elég időt, hisz írtad hogy 1-2 hónapig tartottak. Talán több van benned, mint az kívülről látszik. Elő kéne ezeket az erényeket hoznod, és máris izgalmasabbnak tűnsz. Az, hogy kicsit visszafogottabb vagy nem hátrány. Mert sokan ilyen lányt keresnek. És nem szabad ilyet írnod, hogy semmi értelme az életednek. Mindenki életében vannak mélypontok, hisz az élet nem könnyű. De nagyon sok szép van benne. Légy egy kicsit türelmesebb magadhoz, és a környezetedhez egyaránt! :)
2014. júl. 25. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Előző vagyok kihagytam egy részt: *ritkábban kelnek el.
2014. júl. 25. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
De nem egy nagyvárosban lakom, ahol lakom ott nem lehet ismerkedni.
2014. júl. 25. 19:19
 8/11 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy kérdező?
2014. júl. 25. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy túl görcsösen vágysz arra, hogy legyen valakid, és ez elriasztja az embereket. Van úgy, hogy a kedvességet (még ha őszinte is) egyes emberek úgy értelmezik, le akarod kenyerezni őket. Ez nem azt jelenti, hogy ne legyél kedves, de ne akarj megfelelni mindenáron, és ne valaki mástól várd, hogy elhozza majd a boldogságod. Inkább keress olyan dolgokat, amiket élvezel, és foglalkozz azokkal, tehát igyekezz megtenni a tőled telhetőt, hogy egyedül is jól érezd magad. Nem arról van szó, hogy alapvetően bármi baj is lenne veled, csak talán az eddigi negatív tapasztalataid miatt egyre inkább kezdesz bekerülni egy ördögi körbe. Attól még, hogy eddig nem találtad meg a megfelelő társat és barátokat, nem kell mindig így legyen. Mindegy, mi miatt, ne hátra nézz, mert az csak megbénít. Ha viszont harmóniába kerülsz magaddal, az mindjárt érezhető lesz a kisugárzásodon is, és szívesebben lesznek a közeledben, s te is lazábban tudod kezelni, ha mégis csalódás érne. Szóval fel a fejjel!!!:)
2014. júl. 25. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
A csalódásokat is nehezebben dolgozom fel, talán azért mert az egész életem egy kudarc.
2014. júl. 25. 19:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!