Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megtegyem a volt pasimmal?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtegyem a volt pasimmal? (szüz vagyok)

Figyelt kérdés

16 éves vagyok, szüz, fél éve jártam 2 honapot egy pasival, ő 17 éves:) azota is vonzódom hozzá és sokat ebszélgettünk, sé jövöhéten talizunk megint:):(

öszintén: én szeretném ha ő lenne az első... szerintem tuti h ö is benne lenne, de nemtudom mileszs ha találkozunk, vagy hogy helyes dolog lenne-e!! de téyleg szeretném!! mit tanácsoltok? előre is köszi a válaszokat:)


2008. aug. 4. 12:51
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
30%
Hát ha jól kijöttök akkor miért ne...régóta ismered. A lényeg, hogy az első legyen jó, akármilyen körülmények között is. Ha vele jól éreznéd magad akkor mindent bele. Ezt csak te tudod, hogy kivel éreznéd jól.
2008. aug. 4. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
32%
Ha szeretnéd,és nem bánnád meg szerinted,akkor nyugodtan!Váljék egészségedre!Remélem jó lesz!:)
2008. aug. 4. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
köszönöm:)
2008. aug. 4. 13:06
 4/17 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem nem helyes amit teszel, a srác, úgy is csak azt akarja utána meg rád se hederít majd!
2008. aug. 4. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
28%
Az előttem válaszoló hány éves lehet ilyen felfogással? :)
2008. aug. 4. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
És akkro te mit javasolsz?:)
2008. aug. 4. 13:26
 7/17 anonim ***** válasza:
61%
hát szerintem ne tedd meg...2 hónap nem hosszú idő és ha megteszed utána sztem bánni fogod mert nem vagytok együtt....a te döntésed de én nem tenném meg inkább várj arra akivel együtt is leszel több ideig nem ciki az ha valaki szűz:)
2008. aug. 4. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:
41%
Szerintem ha szexuálisan vonzódsz hozzá felesleges gondolkozni rajta, de ha találkozni fogtok érezni fogod hogy ő is szeretné van sem !Legalább te is túl leszel rajta és utánna másként fogsz beszélni és gondolkodni ezen az egészen !(mármint a szexen)
2008. aug. 4. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
82%
Előbb még gyakorolj egy kicsit írni, aztán foglalkozz ilyenekkel!Egy 16 éves lánynak nem pont ezen kéne törnie a fejét.De Te tudod...
2008. aug. 4. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Szerintem, te vagy az akinek azt szoktam mondani hogy : bujjál el..nagyon mélyre...!!!

a többieknek köszönöm:)

2008. aug. 4. 14:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!