Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem elég komoly? Vagy csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem elég komoly? Vagy csak hiteget? Egyáltalán van még mire várnom, vagy lépjek?

Figyelt kérdés
Lassan 3és fél éve vagyok a barátommal,8hónap után eljegyzett,de még most sem költözött össze velem,ami az esküvőt illeti,arról még csak nemis ábrándozhatok,mert őt nemérdekli az ilyesmi...Azt tydni kell,hogy mi romák vagyunk és a romáknál ez egyáltalán nem szokás,eddig udvarolni.Ráadásul van egy saját lakása is,ami már akkor megvolt amikor mi összejöttünk,és azóta sem volt képes csinálni rajta semmit,hogy betudjunk költözi.Évek óta hiteget hogy majd ekkor meg akkor ,legutobb aztmondta már husvétkor egyutt leszunk,utana nyár vége,de már nyár vége van lassan,és nem intézkedik most sem a bankba hitel után...én nyaggatom mindig,hogy mikor megy a bankba de egyaltalan nem siet vele,pedig van neló azon a házon és azis sok idő mire az kész lenne,plusz még mire elintéződik a hitel es megkapja a penzt arra is varni kell...a poen az benne hogy en nekem mar 400.000ft-om benne van a házába,mert addig arra fogta azert nemtud hitelt felvenni mert nincs at adva a lakas,nincs benne furdoszoba nincs benne viz,es azt meg en megcsinaltattam,de ő hitelt azota sem vett fel folytatni.....mar nemtudom mit gondoljak ,elegem van a hitegetesekbol,az igeretekbol,meg mindenbol....ez mar a kapcsolatunk rovasara kezd menni...nemtudom mar lassan komolyan venni es nemtudom mit tegyek....ez,hogy tudna hol lakni velem,es nemtesz erte semmit,mindenki kerdezoskodik,sokan azthiszik mar a ferjem,kozbe meg esze ágába sincs.....:( 23/L
2014. júl. 22. 09:37
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Minek jegyzett el, ha nem akar elvenni? Ne áltasd magad, feleségnek nem akar téged, csak barátnőnek. A pénzt kérd vissza, és keress egy rendes férfit, aki megbecsül.

Ne aggódj, még fiatal vagy, nem pazaroltad az életed, azt a három évet pedig vedd tanulóévnek. Sok sikert!

2014. júl. 22. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Igazábol itt most nem a penzen problemazok,nem is nagyon erdekel az enfem az a legkevesebb mert azt arra szántam,es ha szakitunk ugyis visszaadja az nem téma....sokkal inkabb ami foglalkoztat az a boldogsagom,es az eletem...az,hogy igy mar nemjó nekem de viszont szeretem,az tény hogy kezdi nalam a hitelét elveszteni,es mar reg nem az a szemembe aki volt...mondhatni azt is ha ez igy tovabb folytatodik kiabrandulok belole,es hiaba nevet rajtam,hogy ugyse birnam nelkule.Mondtam neki ne legyél benne olyan biztos feszegesd a hatarokat majd kiderul birom e nelkuked vagy sem,de szerintem ő elcan tevedve egykicsit ....
2014. júl. 22. 10:31
 13/15 anonim ***** válasza:

Nincs értelme a kapcsolatnak. Amúgy ismerős a helyzet..


Egyik barátnőmet 1 év után kérte meg a pasija... 5,5 évig voltak együtt, de nem költözött vele össze, meg is csalta. Úgyhogy szakítottak.

2014. júl. 22. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Jegy gyűrűt sem hordja...egy hét után levette,azóta sem volt rajta...(2,5 éve)...
2014. júl. 22. 14:34
 15/15 anonim ***** válasza:
Figyu,én azt mondom neked,hogy ezek után,még ha bele is menne,hogy feleségül vesz,akkor sem tudnál már annyira örülni neki,mert úgy éreznéd csak te "erőszakoltad" ki..3 év nem olyan sok idő,ha azt veszed,hogy az egész eletedben lemondasz arról amire igazán vágysz!Nem könnyű az biztos,de magad miatt megéri szerintem!
2014. júl. 22. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!