Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan vehetném rá a barátnőme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vehetném rá a barátnőmet, hogy látogassa a gyakorikerdesek.hu-t?

Figyelt kérdés
Itt sok jó tanácsot kaphatna hogy a kapcsolatunk még jobb legyen. Érzelmi és szexuális szempontból is. Persze most mindenki azt fogja mondani hogy miért nem beszélek vele. Az is megvan, csak ha látogatná az oldalat és sok ember tanácsát, véleményét, tapasztalatait akkor szerintem nagyon pozitív hatással lenne rá/ránk.
2010. jan. 9. 17:46
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos, hogy olyan jó lenne az. Amúgy meg állítsd be kezdőlapnak a böngészőjében :D
2010. jan. 9. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
mikor egyutt vagytok es netkozelben menj fel az oldalra s kezdj el targyalni vele egy erdekesebb kerdest. ha megtetszik neki, magatol is latogatni fogja ezutan, ha nem, akkor nincs mit eroltetni, nem fogja vele tolteni az idejet.
2010. jan. 9. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

hát én addig bárkinek mutattam ezt az oldalt, az azóta is jár fel...

sztem mutass neki pár idiótaságot, utána majd megnézi a komolyabb dolgokat is...

van itt rengeteg dolog, amin csak röhögni lehet :D

2010. jan. 9. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én csomó kérdést küldtem neki emailbe másolva, aztán mindig válaszolgatott, meg írkáltunk egymásnak, aztán megmutattam neki ezt az oldalt, hogy innen szoktam szedni neki a kérdéseket meg megmutattam neki, hogy miket tettem fel eddig, azóta ő is nézi, és kérdez, és válaszol is itt.

Elnézést a hülye megfogalmazásért de fáradt vagyok.

19/f

2010. jan. 10. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Mindenesetre ha van humorérzéke biztos sokat röhögne.
2010. jan. 10. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!