Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a fiúk mennek strandra a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a fiúk mennek strandra a haverokkal akkor a barátnőjüket is elhívják? Mikor nem hívják el?

Figyelt kérdés
A barátom mindig kihagy a jó programokból és nekem midig csak utólag mondja el. Eléggé elszomorít mostanában és nem értem mi a gond? Vajon csak hanyagolni akar? De miért... állítólag szeret és jó velem,de én ezt nem mindig látom. Oké,hogy elmegy a haverokkal ide oda és nem hív akkor el. De se grillezni nem hívott múltkor, se strandra és mindig csak akkor aggódik utánam ha mondom neki, hogy ez így nem megy jól :(
2008. aug. 4. 11:31
 1/10 anonim ***** válasza:
80%
Nem írtad, mennyi idősek vagytok, de szerintem a barátod még nem érett egy komoly párkapcsolatra. Elhanyagol téged, önző.
2008. aug. 4. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
83%
Nemlehet, hogy talán rajtad kívül is akar életet? Barátokkal haverokkal lenni. Az én barátom meg nemtalálkozik senkivel, és ez egy kicsit aggaszt. De ő tudja. Fogadd el. Beszéljétek meg, hogy veled és nélküled is legyen. Ne aggódj.
2008. aug. 4. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Az első válaszolónak: 17 évesek leszünk.

A második válaszolónak: Értem, hogy mit szeretné, de rajtam kívül is van élete, mindent csinál nélkülem és pont az aggaszt, hogy megértem, hogy vannak haveri programok. De ha haverokkal megy strandra engem egyszer miért nem lehet elhívni? Pénzébe se került volna, csak egy gesztus .. :(

2008. aug. 4. 11:52
 4/10 A kérdező kommentje:
*szeretnél mondani
2008. aug. 4. 11:52
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Második válaszoló vagyok: Mert lehet, hogy teljesen már haverokkal és nem akarja, hogy meglásd azt az életét. Megváltoztatni ugyse tudod, és nem is jó.. ugyhogy csak belenyugodni tudsz. Inkább olyan programokra menjetek együtt ahol párok vannak mint ti. Vagy azt nem akarja, hogy a haverjai megtudják, hogy milyen a romantikus oldala. Igazából erre csak ő tud válszolni. Üljetek le és beszéljéte meg, ŐSZINTÉN, hogy mi a gondja, hogy nemhív téged...
2008. aug. 4. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, én mindig próbálom normálisan megbeszéli, csak mindig van valami kifogás: vagy nem tudott felhívni vaagy nem jutott rá ideje stb. Pedig pont útba estem volna ahogy mentek :(
2008. aug. 4. 12:03
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Nem lehetséges hogy "túl szoros" pórázon tartod őt és azért megy el minden mindenhova nélküled? Ez lehet az egyik megoldás. A másik az amit az elöttem szóló írt, h nem akarja h megtudd mit művelnek (mennyi hülyeséget). és a harmadik meg nem szeret igazán. Nekem is van egy barátom ő nélkülem el nem akar menni sehova. Én azt megértem h vannak haverjai, járnak ide-oda hiszen még fiatalok vagytok. Kérdezd meg tőle h a haverjainak vannak-e barátnői és ha igen akkor hozzák el ők is és akkor téged is elvisz és kitudja... lehet összebarátkozol ott a csajokkal. Vagy pedig amikor ő szervez magának mindenféle programot haverokkal te is menj el csavarogni a barátnőiddel. vásárolgatni, moziba esetleg egy másik strandra vagy pizsibuli :D

cukorfalat

2008. aug. 4. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nem tartom túl szoros pórázon, normálisan meg lehet velem beszélni dolgokat, de általában mindig késik, vagy elfelejt és felhív találkozás előtt pár perccel,hogy ő most nem ér rá, más program ... és ez általában a haverjaival történik. Neki a "mi" nem én és ő, hanem ő és a haverok, elég lohasztó :( szeretem,de ezt így nem bírom, hogy én futok utána :( Köszönöm, Cukorfalat, az ötletet, majd ma jól elmegyek valahova nélküle :)
2008. aug. 4. 13:04
 9/10 anonim ***** válasza:
Szia! Nem akarlak elkeseríteni, de gyanítom ez a fiú nem szeret, csak akkor hív ha nincs "jobb" dolga. Szerintem keress egy normálisabbat. Néha persze lehet külön menni ide- oda, de nem mindig, mert akkor az nem kapcsolat. Sok szerencsét és egy kedvesebb, odaadóbb srácot!
2008. aug. 4. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
85%

Akkor nem hívják el sosem, ha nem szerelmesek. Tekintve hogy aki szerelmes, mindig a párjával szeretne lenni, csak Rá tud gondolni, hiába vannak barátai.

Persze ha csak a strandra nem hív el, de közben eláraszt rózsákkal, meglepikkel, kedves gesztusokkal, és a szemén látod hogy imád Téged, akkor nem erről van szó, akkor csak simán a haverjaival is akar együttlenni. Csak az nem mindegy mikor és mennyit, és minek a rovására (Te rovásodra...) van velük.

2008. aug. 4. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!