Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőm azt mondja valami...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm azt mondja valami megváltozott de szeret. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Beszélgettünk arról, hogy mostanában alig szeretkezünk.

Mondtam neki, hogy heti 1 vagy annyi se volt mostanában.

Azt mondja ő is észrevette és nem tudja mit kéne tenni.

Kérdeztem, hogy már nem is szeretsz?

-De szeretlek.


Mivel pont ment a buszom ezért hazajöttem.

Kb teljesen el vagyok keseredve, mert teljesen lehangolt ez.

Előző barátnőmmel is így volt kb mikor dobott engem.

Szerintetek szakítani akar?

Mit tehetnék?


22F


2014. júl. 20. 15:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Ezt vele kéne megbeszélned. Lehet, hogy részéről vége. Akkor pedig nem tehetsz semmit. Szar ügy, de bele kell törődni.
2014. júl. 20. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Ja az lemaradt, hogy 1 éve járunk. 2 hónapja jár sportolni, fogyott pár kg-ot és sokkal magabiztosabb lett.

Előtte mindig mondogatta, hogy velem tudja elképzelni az életét. Azóta már nem mondott semmi ilyent.

Arra gondolok, hogy most, hogy fogyott rájött, hogy jó csaj és lehet bókoltak neki sokat mostanában.

Tuti megbeszélem vele de személyesen majd csak pénteken találkozunk. Telefonon nem akarom.

2014. júl. 20. 15:13
 3/3 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy az edzéseken megismert valakit.

De az is lehet, hogy "ellaposodott" a kapcsolatotok...

Menjetek el valamerre kettesben egy hétvégére, hívd meg vacsizni, részesítsd olyan élményekben, amilyenekben eddig nem volt részetek közösen. :)

2014. júl. 20. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!