Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vissza jön még, keresni fog?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vissza jön még, keresni fog?

Figyelt kérdés

Barátommal össze vesztünk,elég dúrván,pedig nem egy nagy problémával indult az egész csak szó szót követett,és kiderültek egy két dolgok mi bántja mai napig a lelkét.

Azt tudni kell, h mi már jártunk több mint 2 évet,de vége lett mert volt egy futó kalandja,de félévre rá újra össze jöttünk.

Most újra együtt voltunk,eleinte minden szép és jó volt,de ő nemsoka törődött az udvarlással.Egy környéken lakunk most már,ebből adódoan gondolom elkényelmesedett.De azért persze volt,h meglepett,1 táskával 1 rózsával.

Vége lett,szakítottam......

1.Mikor még újra udvarolt "becserkészett" több ideje volt,de ahogy már újra együtt voltunk,minden hétvégén dolgoznia kellett,ettöl függetlenűl azért talákoztunk mindennap,de engem bántott,h nincs egy szabad hétvége.

2.Nincs autója,ami persze enegm nem érdekel,de a testvérének és annak az élettársának van akikkel együtt lakik egy albérletben.Régen eltudtunk menni ketten busszal strandolni,most a napokban kértem töle h menjünk el busszal hisz végülis ezt ő is ígérte,csak hát nem így alakult.Ez is a veszeéd tárgya volt,h régen eltudtunk menni de már nem.A kifogása az volt h meleg van dolgozott egész héten,de kiderült h ő csak kocsival menne el,biztos nemfog buszozgatni a hőségben.Régen megtudtok oldani most már nem.

3.Nála nincs olyan h valamit megtervezni előre,mert semmi sem biztos ahogy ezt ő mondaná.erre is bepipúltam,hő vele semm sem tuti,nem várhatok semmit.

4.Folyamatosan a volt barátommal piszkál akivel az első szakítás után járam,h biztos ő kell nekem,mert mindig vele példázgatok,pedig azért tettem,mert az az llető jobban oda figyelt rám,az érzéseimre,és azt akartam h ő is elgondolkodjon,de akkor sem ő kellet.......én is piskáltam azzal a csajjal akivel megcsalt.....

5.Azt mondta szeret,nem is kell neki senki,elege van így is a nőkböl,ezt mondta,ezt szerintem én hoztam ki belöle.

Nem kell neki senki,én vagyok élete nője,DE nem bírja idegekkel,h szakítok vele 3madjára,rámegy az idegeire,és nem bírja a munkát sem.Ezeket mondta.A sazkítás azért mondtam ki mindig mert észre vettem h csak akkor figyel rám igazán,de fájt neki,volt nem rég h dolgozni se tudott elmenni.

nem változat semmin ő megmondta,de nincs értelme mert marjuk egymást,de álítólag ő is szeret én is szeretem,de se vele se nélküle,

Iszonyúan szenvedek,nem bírom elfelejteni,kell nekem,régen se ment hiába volt valakim,és neki is,de ő csak kéthétig bírta azzal az illetővel.

Könyörögtem neki szégyenszemre,de azt mondta NEM.Hívni mondta h hív,de már nemtudom mit tegyek,az a rosszabb ha nem veszem fel vagy ha felveszema telot,kíváncsi lennék melyik lenne neki rosszabbb mert szeretném ha vissza jönne.Nem bírok elszakadni a múltól,hülyeség h az idő segít,nem megy.Már nem érzem vele a lángolást de akkor is ragaszkodom hozzá,olyan jó lenne ha párnap múlva keresne.........

Nem szretném,h mást szeressen,ha rám nem,másra miért érne rá,éreztem h szeret az tény megahogy tudta keresett,h talizhassunk,de a munka is fontos neki.Még nem akar találkozni velem,mert rossz neki,de késöbb beszélhetünk mondta,kérdeztem h lehet-e barátságra amire válaszólta, h persze,de én ezt nem akarom:((((((



2008. aug. 4. 07:55
 1/1 anonim ***** válasza:

ejjjjjjjj ha...Az a helyzet, h mar 3. x szakitottok, akkor valami tenyleg nem mukodik...ez persze nem jelenti azt h feltetlenul szakitotnotok kene.

1 Az hogy elkenyelmesedett, mondd meg neki! en is elmondtam a paromnak hogy felevigjott meg minden mostmar negyedorakat kesik meg minden:P :) azzota is kesik neha de igyekszik es bocsanatot ker ha ugy van...gondold el, ha Te kene utana jarkalj mindig lehet Neked is eleged lenne:P Neha azt csinalom h en megyek eleibe, hogy valtozzon:)

2 mond meg neki, hogy miert ne mehetnetek busszal, vagy kerje kolcson valamelyik autot ha ez a baja...es h nem lehet ez az akadalya annak h egy szep napot egyutt toltsetek...

3 Ez nalunk is igy van:D sokszot meg akkor is en vagyok a hibas, ha valami ugy lesz ahogy o mondta, de a vegkifejlett neki nem tettszik:D en ilyenkor megmondom neki a velemenyemet, h o akarta h ugy legyen...ha pedig nem lehet ra szamitani, mondd meg neki h fontos neked az O szava, es az h tudjad h amit mondd az ugy is lesz, es valtoztasson ezen.

4 Ne piszkalgassatok egymast a volt barattal meg baratnokkel, az soha nem vezet sehova. Persze neha viccesen meglehet emliteni....vagy valami, de az ilyenekbol mindig piszkalodasok vannak. Most oszinten ha O mondja neked h a volt baratnojevel ilyen jo volt meg olyan jo volt. te is azt mondanad h akkor menjen vissza hozza. En is azt mondanam s szerintem mas is.

5 csak a buszkeseg beszel belole!!!

ES A LENYEG. Szerintem ha hiv egybol ne vedd fel, csak kicsit kesobb, ha szeret akkor meg ugyis probalkozni fog, ha meg nem szeret akkor mind1 mar. A baratommal egyszer voltam igy, fel napig nem vettem fel a telefont, utana mikor felvettem talalkoztunk es azt mondta h mig nem tudott rolam semmit csak arra gondolt h ha meg 1x megolel sosem enged el.

varj egy kicsit de ne sokat. Ha viszont nem hiv, egyszer te is megprobalhatod! Ha ugy dontotok (habar szerintem ez meg odebb van) megkell egyeznetek, h kevesebbet fogtok veszekedni, es nem akadtok ki mindenen. Persze ez nem jelenti azt h magatokban kell tartsatok a megjegyzeseiteket vagy azt ami nem tettszik, de azt ugy kell tenni h az jo legyen...nem felegmaskodni es hasonlok.

Tudatosan kell veszekedni is. szerintem meg redbejohetnek a dolgok. sok sikert:) UDV

(es bocsi h ilyen hosszura sikerult)

2008. aug. 4. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!