Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Adjam valahogy a pasi tudtára...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Adjam valahogy a pasi tudtára hogy a barátnője megcsalta, igy hátha elszakad tőle vagy ez már gonoszság a részemről?

Figyelt kérdés
A részletek: www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok__588344-felejtsem-el-vagy-harcoljak-erte-de-hogyan
2010. jan. 8. 15:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Nemhiszem,hogy ez jó ötlet..

Ha a csaj megtudja, hogy elmondtad a barátjának ezt az egész ügyet, lehet többet szóba se áll veled.

2010. jan. 8. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Várjál: azért mondtad el, mert tényleg úgy gondoltad, hogy a pasinak tudni kell erről, vagy azért, hogy szétválaszd őket? Amúgy utálatos dolog a megcsalás. Teljesen mindegy, ki teszi kivel.
2010. jan. 8. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Önző módon viselkedik a csaj is,meg Te is.Erre csak ennyit lehet mondani,már ne haragudj.Amúgy ha ezt tette a barátjával,akkor ezek szerint mégsem annyira aranyos.
2010. jan. 8. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Nem mondtam el hogy megcsalta, csak azért fordult meg a fejemben, mert a lány nem olyan pasit érdemel csak a lány nem veszi észre, igy ha elmondanám akkor a lány észhez kapna,és elvégre elrendeződne a helyzetük(mivel a lány akarna is meg nem is szakitani vele)
2010. jan. 8. 16:37
 5/14 anonim ***** válasza:
Hát attól függ hogy mi a terved?!...tán össze akarsz jönni ezzel a pasival?ha igen akkor ha elmondod akkor lehet egy kis időre összevesznek a csajjal de lehet annyira szereti a lányt hogy megbocsájt neki és akkor te leszel a szemétláda és szóba sem fog veled állni...Nehéz döntés....le kéne írnod bővebben és jobban kifejtve ezt a szituációt...
2010. jan. 8. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

16:31 válaszolónak

A lánynak oka volt megcsalni a pasiját, ő szeretetre vágyott amit nem kapott meg a párjától

2010. jan. 8. 16:41
 7/14 A kérdező kommentje:

16:38 válaszolónak

Én pasi vagyok, értelmezd másként a helyzetet, figyelmesebben elolvasni a szöveget, tudom kicsit bonyolult ez a helyzetem

2010. jan. 8. 16:47
 8/14 anonim ***** válasza:
Tehat te vagy a 3-ik akivel megcsalta a lany a masikat akinek el akarod mondani? Mert valamiert ugy erzem, h nem egszen tiszta amit ide leirtal.
2010. jan. 8. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

16:38-as vagyok szóval akkor te vagy az a bizonyos 3-ik?

Ha igen akkor elmondhatod....de lehet hogy már amúgy a csaj is bánja és csak elkapta őt a hév....ha mégegyszer megtörténik akkor mond el szerintem..


17/L

2010. jan. 8. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Tehát, van a csaj, a pasija és én(az a személy akivel megcsalta a csaj a párját)ebben a történetben, nincs senki más, és arra gondoltam hogy én mondom el a csaj párjának a történteket
2010. jan. 8. 17:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!