Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak a pasim nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak a pasim nagyon harizik rám?

Figyelt kérdés
Volt egy közös bulink és én nagyon berugtam de semmi más nem történt csak elaludtam de rajtam kívül mindenki részeg volt kivétel aki vezetett 2fő.és a pasim nagyon megharagudott rám nem akar velem beszélni és látni se akar mit tegyek h ne haragudjon?
2008. aug. 3. 14:01
 1/3 anonim ***** válasza:
93%

Szija,Kitti vagyok...:)

Sztem írj neki egy emailt,ha máshogy nem tudod elérni,mert ez nekem kevés indok lenne h szakítsak vkivel,akivel jó..lehet h úgy érezte h beégetted,mert tényleg gáz ha egy csaj piál és berúg...nekem sem tetszene a helyében...de lehet h ez egy indok volt,vagy nem tudom,mert ez olyan kevésnek tűnik nekem,h berúgtál,viszlát,vége...és nem is akarja megbeszélni...olyan,mintha vmi lenne a háttérben...

2008. aug. 3. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
91%
hívd fel, vagy menj fel hozzá és kérj őszintén bocsánatot és ígérd meg h többet nem fordul elő ilyen.. biztos nagyon rosszul esett neki ez a dolog, szóval most biztos csak meg van sértődve és nem gondolta komolyan h látni sem akar.. ha szeret téged, megbocsájt.. de azért megérthedet őt..nyugi sztem minden rendben lesz :)
2008. aug. 3. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat nagyon aranyosak vagytok:)
2008. aug. 3. 14:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!