Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tartós (min 5 éves) kapcsolatb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tartós (min 5 éves) kapcsolatban elő fiatalok hányszor szeretkeztek egy héten?

Figyelt kérdés

mi 5 éve vagyunk együtt (18-19 éves korunk óta) és heti 1-2x szeretkezünk (egy héten max 4 nap tudunk találkozni és akkor sem egész nap vagyunk együtt csak délután, este és heti 1-2x éjszaka)

párom többször is szeretné, de vagy épp nincs kedvem, vagy a hely és az időpont nem megfelelő


2014. júl. 8. 00:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

7. minimum.


Mind a ketten 22-k vagyunk

2014. júl. 8. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

miért nem megfelelő a hely és az időpont? Mennyi idősek vagytok pontosan?


Ha tanultok még,és nem dolgoztok,szülőknél laktok, plusz távolság is van,akkor szerintem jó a heti 1-2x szeretkezés nálatok.


Ha dolgoztok és távkapcsolat,akkor is jó.


Ha egy városban laktok és dolgoztok,akkor gondolom nem éltek együtt és nem annyira hangzik jól :)



Mi 5,5 éve vagyunk együtt.4,5 éve élünk együtt és szinte mindennap szeretkezünk. Heti legfeljebb 1 vagy 2 este marad ki,de az már tényleg a hullafáradtság miatt,vagy amikor nagyon erős a menstruációs fájdalmam.

2014. júl. 8. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

ő dolgozik, én 100km-rel arrébb tanulok és csak csütörtök estétől vasárnap estig vagyok itthon

ilyenkor nyáron csak néhány km választ el minket egymástól, hétvégén 1-2 éjjelt együtt töltünk, plusz heti 2x találkozunk még hétköznap


22 és 24 a korunk

2014. júl. 8. 00:35
 4/11 A kérdező kommentje:

hely és idő azért nem megfelelő, mert a szomszéd szobában épp van vki és még nappal van (bárki szeretne bejönni stb)

engem ez nagyon frusztrál és így nincs a dologhoz

amikor együtt alszunk, akkor nincs gond, csak ilyen alkalom elég kevés van

2014. júl. 8. 00:37
 5/11 A kérdező kommentje:
*kedvem
2014. júl. 8. 00:37
 6/11 anonim ***** válasza:

Mi az már, hogy "szerinted" jó?!


Minden párnak az a jó és kielégítő, ami nekik megfelel. Hiába oké szerinted a heti 7. ha mi attól agymenést kapnánk...


Nálunk is heti 1-2, attól függ. Mi együtt is élünk már 2 éve, de nekünk ez kielégítő és megfelelő. Néha van, hogy több, attól függ.

2014. júl. 8. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

5,5 éve vagyunk egy pár, de már házasok..

Mikor hogy...

Átlag3-4

De van olyan, hogy minden nap, de van, hogy heti1

Most pl minden este 9re esek haza hulla fáradtan 12 óra munka után.. Nincs annyira energiám.. Valahogy a fáradtság átveszi a vagyak felett az uralmat.. Ilyenkor van, hogy felkelek éjjel 3 kor az eslő álom után, és akkor kezdeményezek, vagy éppa férjem...


Nagyon az adott életritmusunktól függ... Szabadságon mint a nyulak ;-)


Viszont nem tudnám elképzeli 5 éves kapcsokatban 20onévesen, hogy külön éljünk.

2014. júl. 8. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

nem azt kérdeztem, h szerinted jó-e, hanem, h mások mennyiszer csinálják

ahogy említettem párom többször is szeretné, de vhogy mindig így jön ki, h ennyi és érdekelt, h kinél h van

2014. júl. 8. 09:13
 9/11 A kérdező kommentje:

köszönöm a választ


sajnos nem tudunk összeköltözni, nekem még 1 évem van hátra az egyetemből, őt pedig máshova köti a munkája, amit nem szeretne ott hagyni

suli után, ha minden jól megy, szeretnénk majd összeköltözni, de így lehetetlen

2014. júl. 8. 09:15
 10/11 anonim ***** válasza:

Mi is suli után költöztünk össze.

Egyébként a nappal nem, de az engem is zavart amikor "meghallhattak" volna minket.. De azért annyira nem, hogy akkor ne szerelmeskedjünk :)


Érthető, hogy így nem megy a költözés


Sajnos a körülményeket is meg kell teremteni, akkor talán te is többet akarnál


7.

2014. júl. 8. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!