Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Másod vagy harmad unokatestvér...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másod vagy harmad unokatestvérek között létrejöhet párkapcsolat?

Figyelt kérdés
2010. jan. 6. 20:02
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
egyikkel se mert ez még mindig rossz igyis csak rokonság!
2010. jan. 6. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
67%
attól függ miből áll a párkapcsolt nálad... dugni dughattok, csak védekezzetek... akkor bárkivel csinálhatod, akivel jólesik :D
2010. jan. 6. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
nem a "csak-szex"kapcsolatra gondoltam
2010. jan. 6. 20:17
 4/10 anonim ***** válasza:
72%
szerintem nem a leghelyesebb
2010. jan. 6. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
előző vok. akkor inkább keress mást, mert genetikailag nagyon hasonló hozzád, és kereszteződésből jó eséllyel fogyatékos gyereketek fog születni :S sajnos v. nem sajnos ilyen a természet...
2010. jan. 6. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem. Nem is értem mért tetszik valakinek a rokona. Mégha jól is néz ki, meg jó fej akkor is családtag.
2010. jan. 6. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
42%

Hát helyzete válogatja.


Amennyire én tudom, legális.

Mindig is az volt mifelénk, csak az elsőfokú unokatestvért tiltották, de épp most akarnak egy még ennél is megengedőbb szabályozást csinálni.


A kérdés egyébként elméleti? Mert nem bírom elhinni, hogy a családodban másod- és harmadfokú unokatestvér is lenne, megfelelő korú és nemű és küllemű és lakhelyű.


Biztos lehetsz benne, hogy mindig lesz, aki kiátkoz érte. Itt az előző válaszolók is azt tették. De igazán nem veszélyes, nem igaz, hogy genetikailag olyan közel lennétek, hogy csak beteg gyerekeitek születhetne.


Az viszont igaz, hogy az emberek izgalmasabbnak szokták találni azt, aki genetikailag is nagyon különbözik tőlük. Azért is nem nagyon kellett tiltani a 2. és 3. fokú családon belüli házasságot, mert ha sok más emberrel is ismerkedsz, valószínűleg inkább egy nem-rokont fogsz választani. Legalábbis az emberek általában ezt teszik.


Még egyszer mondom: létrejöhet. Úgyhogy ha kinéztél valakit, akkor próbálkozz nyugodtan. Jó, ha tudsz arról, hogy milyen ostoba előítéletek vannak, de attól még próbálkozhatsz.

2010. jan. 7. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

én a harmadunokatesómmal vagyok együtt immár 8 hónapja,és semmi para nincs belőle..

17/L

2010. jan. 7. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

a harmadunokatesóval semmi gáz, vele már elég távol vagytok genetikailag.

a másoddal közelebb, bár legális ez tény. első unokatesóval is lehet házasság úgy tudom, ha engedélyezik egy alapos genetikai vizsgálat után.

itt inkább nálad a kérdés h a család mit szó hozzá, mennyire tartjátok a kapcsolatot mint család.

2010. jan. 8. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 renny333 válasza:

Kedves Hölgyek, Urak!


Saját példámból kiindulva beleszerettem egy fiúba akivel több éve élek együtt és kiderült hogy első unokatestvérem. Ami úgy fordulhatott elő hogy óriási a család és teljesen elszeparálva éltünk egymástól. Nem mentünk bele a kapcsolatban mind addig míg vallási, erkölcsi és orvosi dolgoknak nem jártunk utána. A következő válaszokat kaptuk:


Erkölcsi: Első unokatestvérek házasodhatnak törvényileg.


Vallási: Tiltás nincs a bibliában hiszen a lelkész szerint akivel beszéltünk a testvér nem egyenlő az unokatestvérrel, némelyik vallási felekezetnél szinte elvárt hogy családban házasodjanak maradjon a vagyon( ahogy a történelemben is ismerjük) stb stb, csak ugye itt a vérfrissítés hiánya miatt gond lehet a gyermeknemzéssel:


Orvosi( számunkra legfontosabb): Vérfertőzésnek a következő számít. Testvérek, Szülő és gyermek, illetve unokahúg nagybácsi. Az unokatestvérek nem. Tudományosan bizonyított hogy az ember hetedíziglen örököl mind apukája mind anyukája részéről. Az orvos szerint annak az esély hogy én ugyanazt örököltem arról pont arról az egy ágról ami a párom az olyan mintha egy idegennek találkoznék és ütközne a vérünk. Gyermekvállalásnál egy egyszerű vizsgálat kimutatja ha ütközést lenne akárcsak mint két idegennél.


Persze nem gondolom hogy ez egy természetes dolog, de nem kell elítélni. Egyszerűen az emberekben a múlt él. A sok történelmi tapasztalat mikor annyi beteg gyermek született, igen ám csak azt nem nézik meg hogy az adott unokatestvér pár szülei is unokatestvérek voltak és így tovább ergo a vér nem frissült.


Azóta jó pár ilyen "párt" megkerestem és gyönyörű egészséges gyermekeik vannak.


Van hogy ezt hozza az élet. Évekig keresed az igazit, nem jön, aztán rátalálsz a semmiből 25év után kiderül ki ő neked de már mindegy ..mert lelkileg ígyis úgyis egyek vagytok. Megtagadhatod de úgyis ott lesz és Őt keresed majd mindenkiben. Kemény HARC ha belevágtok de megéri akkor ha TISZTA és ŐSZINTE és orvosilag is igazolt hogy semmi baj nem lesz a babával ha eljuttok majd odáig.

2010. aug. 9. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!