Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátommal egy hete vagyunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátommal egy hete vagyunk együtt! És ö már le akar velem feküdni! Nem is lenne baj, ha nem egy hete lenék együtt meg ö 40-éves én meg 18. De nagyon szeretjük egymást! Mit tegyek? Várjak még vele?

Figyelt kérdés
2008. aug. 2. 14:39
 1/6 anonim ***** válasza:
88%
egy hete és máris szexet akar? nem lehet hogy csak azért jött össze veled hogy lefektessen?
2008. aug. 2. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
90%
Én képtelenségnek tartom, hogy egy negyvenes szeressen egy 18 éves lányt, átérezze a gondolatait stb... Azt inkább elhiszem, hogy te szereted őt. Ha korainak tartod az első együttlétet, miért kezdtél egy ilyen érett férfival??? Nekik már más a szokásuk, értékrendjük. A felnőtteknél teljesen normális, hogy már az első pár randi után szexuális kapcsolatot létesitenek a partnerükkel, vagy éppen csak a szexre utaznak. Amiről te álmodsz a "kamaszos" gondolkodásoddal (bocsi, hogyha tévedek), hogy közösen mozizzatok, kézen fogva sétáljatok a parkban, fagyizni menjetek, hónapokon át mielőtt megejtenétek az első alkalmat...ezt egy negyvenévessel nem lehet megcsinálni. Nem arról van szó, hogyha szeret akkor várni fog. Neki már mások az igényei!
2008. aug. 2. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
21%
kamuuuu!! de akkora mint a ház!!!
2008. aug. 2. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha meg nem kamu akkor meg hülye lotyó a csaj, mi a fenét várt hogy majd a nagypapa korú faszija majd körbeugrálja meg hónapokig vár a szexxel? Ha meg tényleg ezt hitte akkor meg nem a földön él!

Különben meg tényleg kamu!

2008. aug. 2. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem tudom, ki irta, de elhiheti nekem hogy nem KAMU,és szertem ött!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2008. aug. 2. 20:08
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát nem hiszem hogy ez egy szerencsés párkapcsolat bár előfordulnak véletlenek...tuti nincs felesége , barátnője és csak kellene neki egy friss husi? És 1 hét után?..talán azt még egy veled korabelivel se...nemhogy 40 évessel:S ez számomra hihetetlen...tuti van benne vmi pedofil(jó tudom túlzás de AKKORIS) hajlam...hát egy 40 éves nem kezd ki egy nála ENNYIVEL fiatalabbal..és gondolj bele..ha netán hosszútávon velemaradnál majd megismeritek egymás baráti társaságát? érdekes lenne...esetleg bemutatod a szüleidnek?...tudom hogy a szerelem nincs korhoz kötve meg hogy nem kell mások véleményére adni hanem Halgass a szívedre!..de..vannak határok...nem beszélve arról hogy a későbbiekben ez érdekes lesz...bocsánat ha kiábrándító volt a kommentem de...azért sok sikert neked... Találd meg azt akivel boldog vagy :)
2008. aug. 4. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!