Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha ilyen kaját csinálnék a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha ilyen kaját csinálnék a barátomnak, szerintetek jó ötlet, fiúk ti örülnétek?

Figyelt kérdés

[link]


a barátom már többször is főzött nekem, elég jó kajákat csinál, én meg nem vagyok valami nagy konyhatündér... még palacsintát sem csináltam soha, bár ma csináltam egy próbasütést és nem lett olyan rossz... ti örülnétek ilyen palacsintának? lehet hogy ki fog röhögni az ő kajái után


1 hónapja vagyunk együtt


2014. júl. 4. 21:24
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
nem szegyen az idovel megtanulod en se nem nagyon foztem es mikor ferjhez jottem akkor kezdtem el igazan sutni tesztakat meg minden . meg most is kell meg tanulas
2014. júl. 4. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 Ramcsiii ***** válasza:
Omlett?Az legalább finom is és rendes ételnek megteszi.
2014. júl. 4. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
JÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓ! :) MMM.
2014. júl. 4. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Nem szégyen az, van egy csomó ismerősöm/rokonom, akik a párjuk mellett tanultak meg főzni, de akkor piszok jól. :)


Viszont az tény, hogy sok ember nem tud jóllakni palacsintával. Ha a te párod is ebbe a kategóriába tartozik, érdemes valami tartalmasabb levest is főzni neki. Az sem nagy ördöngösség, az arányokat kell eltalálni, hogy ne legyen vízízű, de ne is sétáljon át rajta a macska :)


Amúgy meg iszonyatosan guszta az palacsinta!


(ha nem lenne nyilvánvaló: lány voltam)

2014. júl. 5. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!