Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Baj ha csókolozás közben nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj ha csókolozás közben nem csukom be a szemem? 18/l

Figyelt kérdés
A barátomat zavarja hogy nincs csukva,persze ha zavarja,akkor legközelebb becsukom,de baj,jelent valamit ha alapból magamtól nem csukom be? Előtte 2 barátom volt,de akkor sem csuktam be a szemem soha,nálam ez igy megszokott,eszembe se jutott eddig hogy be kéne.

2014. júl. 4. 19:16
1 2
 11/12 Emberek ***** válasza:
Igazából nem tudom. Volt olyan, hogy én sem csuktam be a szemem, de utána mégis. Ha be van csukva akkor valahogy jobban ki tudom zárni a külvilágot, és csak Rá koncentrálni. De ha neked ez így jó, és így szoktad meg, akkor csináld! Csupán furán néz ki az az ember aki csókolózás közben nem csukja be a szemét (szerintem).
2014. júl. 4. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Mi baratommal ugy szoktuk, hogy neha valamelyikunk kinyitja a szemet es akkor gyengeden a masikét is kinyitja, vagy jelez valahogy es akkor melyen egymas szemebe nezunk kozben.:) Ugy szerintem jobb, mintha csak az egyikunk szeme lenne nyitva..
2014. júl. 8. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!