Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy vegyem rá a barátnőmet a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy vegyem rá a barátnőmet a csókolózásra?

Figyelt kérdés

hát az van (már! :D), hogy talizunk meg fogjuk egymás kezét (tudom xD nagyon sok de ez az első lány életemben...) mászkálunk és valamikor csak úgy simán elfáradunk, leülünk vmi hűvös helyre és mind a ketten azt próbáljuk találgatni, hogy mit gondol a másik... egyszerűen hogy "vezethetném fel a témát", hogy smároljunk? egyszóval minda ketten kínunkban kaparjuk a falat és nem tudjuk hogy mit csinájunk a kitalálok vmit akkor jáccunk... fél percig és előröl kezdődik az egész



2008. aug. 2. 03:18
1 2
 1/12 anonim válasza:
100%
nem kell felvetni külön témaként :D de ha még egyáltalán nem csókoloztatok(ugy értem csak szájrapuszi)akkor nem kell egyből letámadni =) ha meg az volt már akkor egyszerűen tedd meg egy oylan pillanatban. lehet h ő is csak arra vár h kezdeményezz
2008. aug. 2. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
télleg nem volt még szájrpuszi sem csak arcrapuszi viszont ő jó nagy cuppanóst adott szóval ^^ tehát akkor először csaksimány szájrapuszi legyen? :)
2008. aug. 2. 03:34
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen először az lesz a legjobb, adj egy puszit a szájára aztán a többi lehet jön magától.:)
2008. aug. 2. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az előttem szólóhoz nem kell felhozni külön témaként! Mondjuk egy tipp ami szerintem romantikus lehet: menjetek el sétálni sötétedés után és nézzétek a csillagokat, hullócsillagot is láthattok közben..és mond neki h csukja be a szemét és kívánjon vmit..na ha akkor megcsókolod akkor sztem az a lánynak is tetszeni fog...de ez csak egy ötlet volt
2008. aug. 2. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ne puszi legyen. Add meg a romantikát.:D

Amikor leültök valahova fordulj oda felé, aranyosan fogd meg az állát, mintha megsimítanád, és húzd magadhoz, suttogj neki valami gyönyörű bókot, milyen gyönyörű vagy amit te érzel, és adj neki egy "puszit". Vagyis puszi, de ne vedd el a szád, olyan finoman puszillgasd, és ha nem húzza el magát, akár átölelheted. Nekem ez a legromantikusabb amire gondolni tudok. Gondolom fiatal vagy, ugyhogy mind a kettőtöknek szép emlék lessz. És várom a fejleményt, hogy is sikerült..:):):):):):)

2008. aug. 2. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Igen, szerintem is jó ez, hogy fogd meg az állát...

Első pár randin amikor még csak ismerkedünk én is azt szeretem, ha nem támadnak le egyből.

Pl. 1-2-3 órás beszélgetés, sétálás vagy filmnézés, teljesen mindegy, s amikor megfelelő a pillanat akkor nézz a szemébe gyengéden, fogd meg az állát pár ujjal, picit fordítsd feléd és adj rá egy finom puszit...

A többi úgyis elválik.

Ha elfordítja a fejét akkor nyilván nem akar többet, vagy mondjuk megijedt.

Ha nem, akkor jöhet a többi.. :))

2008. aug. 2. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
jó csak 1-2-3 órárol mit beszélgessünk? mondom egyszerűen felhozok egy témát és azt lebeszéljük max háromnegyed óra alatt... de köszi a válaszokat ^^
2008. aug. 2. 12:22
 8/12 anonim ***** válasza:
10%

Figyu, emberek vagytok, kommunikálni meg nem nehéz... :)

Ez az alapja mindennek. Ha ez nem megy, az nem igazán jó jel...

Ha nincs semmi téma, akkor üsd el egy viccel, vagy mesélj magadról, a bulijaidról, a veled történt dolgokról.. Vagy kérdezgesd sajátmagáról. A lányok szeretnek beszélni:) Csak néha ki kell belőlük erőszakolni:)

Ne hagyd, hogy ne legyen téma:)

Tudod, az időjárásról is lehet órákig beszélni :DDD

2008. aug. 2. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:

Szia!

A beszélgetéssel kapcsolatban.Szerintem kérdezd meg, milyen zenét szeret,ki a kedvenc színésze,"mi szeretne lenni, ha nagy lesz".Melyik helyeket nézné meg a világon nagyon szivesen.Ebből tuti lesz valami, ami tovább fonhatja a beszélgetés fonalát. És a kínos csendekre van egy nagyon jó kérdés:

"Ha hirtelen nagyon sok pénzed lenne, mihez kezdenél vele?"Ez azért jó, mert sokáig tart rá válaszolni.

2008. aug. 3. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
:D kösz bár monjuk a zene az közös :D leglábbis énis emo-sat hallgatok ő meg végképp azt, :D bár énis kezdek úgy feketébe öltözgetni meg hajat a szembefésülni, deh érdekes ha arról nem is beszélek hanem csak cikizem hogy mér vagdossa magát, akkor mindig elkezd beszélni ^^
2008. aug. 3. 12:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!