Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen dalt énekeljek barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen dalt énekeljek barátnőm szülinapjára?

Figyelt kérdés
Úgy gondoltam, hogy meglepem őt azzal, hogy énekelek neki, és mivel gitározni is tudok,a kíséret sem gond. Egy baj van, hogy még nem találtam megfelelő számot. Aug. 4.-én szülinapja lesz, addig ki kellene találnom! Köszönöm a válaszokat előre is!
2008. aug. 1. 23:42
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudsz költeni vmi romantikusat?Az lenne a legjobb ha a saját szerzeményedet adnád elő.Bár az nagyon nehéz de ha kreatív vagy akkor vágj bele.Vagy a kedvenc számát add elő.sok sikert szurkolok h jól sikerüljön! :)
2008. aug. 1. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha megy az English, akkor pl. a Metallica - Loverman egy részletét is eljátszhatod/énekelheted.
2008. aug. 2. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Cure - Lovesong, nagyon jó, és nem is olyan nehéz :)
2008. aug. 2. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Slipknottól a Vermillion is nagyon szép:)
2008. aug. 2. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ez kedves.A barátnőd biztosan örülni fog :)

Én hiába kértem a pasimat hogy énekeljen nekem egy dalt de ő nem akarta :(

Pedig nagyon örültem volna neki.

Amit ajánlani tudok Máté Péter dalai nagyon szép számok vannak és gitárhoz pont illenek is itt vannak a zeneszövegek

[link]

Néhány számnak le is lehet tölteni a kottáját

2008. aug. 2. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!