Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnám elszeretni őt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám elszeretni őt?

Figyelt kérdés
Üdv. Van egy lány aki nagyon tetszik, ő úgy tökéletes ahogy van. Kb 6 hónapja ismertem meg véletlenül, és azóta nagyon jóban vagyunk, szinte túl jóban. Csak úgy jött a dolog, kezdetben csak héba-hóba, az elmúlt hónapokban meg már naponta tartottuk a kapcsolatot. Napi többször sms-ezünk, msn, napi több e-mail. Sajnos személyesen nem igazán tudunk találkozni, mert ez teljesen titokban történik, meg van valakije, csak a testvére tudja. Persze a barátja előtt is titokban tartjuk a dolgot. De ők mindig veszekednek, meg a srácnál többet érdemelne, egyszer azt mondta, hogy bárcsak ne lenne senkije, akkor már itt lenne mellettem, meg hasonlókat. Én tapintatos vagyok, hisz nem akarok neki rosszat, sőt! De nagyon is kedvelem, túlságosan is. Azon kívül, hogy megismertetem magam vele, szerintetek hogy lehetne még jobban felém csábítani? Tudom, hogy nem szép dolog. De ő nagyon fontos nekem. Köszönöm.
2010. jan. 4. 10:19
 1/6 anonim ***** válasza:
ha nem lenne senkije már veled lenne..ha annyira szeretne már veled lenne ennyi.ha akarna szakíthatna a barátjával.hagyd őket békén
2010. jan. 4. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egy pillanatra gondolj bele, hogy a te nődet akarja elszeretni egy másik srác. Amit annak a srácnak tanácsolnál, tedd te is ugyanazt.
2010. jan. 4. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem is ismered igazán. Tökéletes? Nem tudod igazán min veszekednek, ő hogy viselkedik?! És, ha idővel tőled is valaki elpróbálná csábitani, akivel megint titokban találkozgat???? Ne légy már naiv!! Téged szeretne, ha .... mégis a barátjával van, akivel veszekednek.
2010. jan. 4. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ne csináld, haver... Van egy srác, aki "elszerette" tőlem a barátnőm, és én most még mindig a volt barátnőmért küzdök. Ez a legmocskosabb, legrohadtabb, legkegyetlenebb, legsz*rabb érzés a világon! Ne tedd meg, ne tegyél tönkre két embert, csak azért, hogy Neked jobb legyen!
2010. jan. 4. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Rendben, nem fogom, csak barátkozunk. Köszönöm a válaszokat. Érthető tiszta sor... lehet nem is kellett volna írnom.. Üdv
2010. jan. 4. 11:20
 6/6 anonim ***** válasza:
Van egy olyan érzésem, hogy nem járnál jól, ha "elszeretnéd" a lányt a barátjától. Lehet, hogy nem jó a kapcsolatuk, de ezt a lány kell, hogy felismerje, kilépjen a kapcsolatából, de nem miattad, hanem mert az egy rossz kapcsolat. Nem lenne jó, ha rögtön beleugrana egy másik kapcsolatba, mert érzésem szerint nincs teljesen tisztában magával, lehet, az irántad való fokozott érdeklődése is azért tapasztalható, mert menekülne a kapcsolatából... Ezzel nem a Te vonzerődet akarom kisebbíteni :), de mégis azt hiszem, mindenkinek kell egy kis idő két kapcsolat között, amíg tisztába kerül saját magával, és azzal, hogy mit akar. De mivel még szakítani sem képes, nem igazán úgy tűnik, hogy tudja, mit akar. Vagy csak a lián-effektus (de akkor sem irigyellek)...
2010. jan. 4. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!