Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én vagyok az idősebb, a "kiszemelt" barátom pedig 19 éves. Sok a 4-5 év korkülönbség?

Figyelt kérdés
2008. júl. 31. 21:01
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen esetben nem sok. Ha pl. ő 14lenne, te meg 19, akkor lenne sok. De így nem. Az a lényeg, hogy szeressétek egymást, nem a korkülönbség:)
2008. júl. 31. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, kicsit még fura nekem, hogy ő a fiatalabb :)
2008. júl. 31. 21:15
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sem sok. Nekem van a baráti társaságomban, hogy a fiú 19 a lány meg 33 és jól megvannak egymással már több mint egy éve!
2008. júl. 31. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem így valóban nem sok. Csak téged zavarhat majd késöbb, hogy fiatal a párod, mármint 19 évesen még igencsak éretlen a legtöbb pasi... Ha magamból indulok ki (20éves vagyok) akkor így előretervezve én már 24évesen már elkezdenék gondolkodni a családon, azaz tartósabb kapcsolaton, de egy 19éves fiú erre még nagyon nem vágyhat... De lehet, hogy Te más vagy :)
2008. júl. 31. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Lehet, hogy én nem "működök jól", de jól elvagyunk együtt, nagyon sok mindenről tudunk beszélgetni és megértjük egymást.

Nem kell megmagyarázni mit-miért gondolok úgy, ahogy, szerintem ez jó.

A srác, igen érett gondolkodású, sőt talán még normálisabban is gondolkodik, mint sok 25-30 éves pasi.

Köszi a további válaszokat is!

2008. júl. 31. 21:21
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sem sok nekem az ismerőseim között van olyan h 18éves a fiú a hölgy meg 37.

De nagyon sok ien ismerősőm van am:):):)

2008. júl. 31. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

A mai világban már lassan semmi se sok.

szerintem az a 4-5 év simán belefér.

külömben is az idősebb csaj öregít :D

2008. aug. 1. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Belefér,abszolute.Mindketten nagykorúak vagytok,még csak meg se büntethetnek érte :-)
2008. aug. 3. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
és ha fordítva va ha pl a csaj 13 a fiu meg 18?
2010. jún. 23. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!