Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy pasim akit megszeretné...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy pasim akit megszeretnék tartani de ahoz elkéne csábítanom! Hogyan csábítsam el?

Figyelt kérdés
én nem szoktam csábítani de most muszály lesz mert én szeretem őt és ő is szeret engem de valahogy nincs köztünk minden rendben én nem szeretnék szakítani és beszélni sem egyszerüen el szeretném csábítani örökre!
2008. júl. 31. 12:52
 1/1 anonim ***** válasza:
Olyan nagyon nincs hogy örökre egyszer mindennek vége hát az a legjobb ha megbeszélitek a problémát vagyis megpróbáljátok amúgy egy másik ötlet is van ami nem tudom hogy jó-e de van tudod feromon parfüm amitől elvileg vonzódik jobban hozzád és azzal eltudod csábítani
2008. júl. 31. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!