Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez normális a barátnőmmel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális a barátnőmmel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Barátnőmmel egy éve vagyunk együtt, végzősök vagyunk, 18 évesek. Az egy év alatt folyton én mentem hozzájuk, Őt párszor hívtam magunkhoz, kétszer volt itt összesen, a tanulás és az érettségi miatt nem jött másszor.


Sokféle programot javasoltam ez idő alatt magunknak: Táncórák, kalandpark, szánkózás, de szintén nem lelkesedett, én pedig semmit nem szoktam erőltetni. Eljönne velem, mert szeret, de nem vagyok erőltetős típus, ha alapból nem szeretné, ne csinálja meg "csak miattam".


Még nem feküdtünk le egymással, petting is csak sötétben. Már többször mondtam, hogy aludjunk együtt, kompromisszumkészen mindenféle opcióra. "Majd megbeszéljük, zavarban van a szülei miatt akik otthon vannak"


Alapból nagyon határozott lány, céltudatos, intelligens, szeret szerepelni. Ha viszont kettesben vagyunk félénk, gátlásos, visszahúzódó, csendes, izgul mindentől, nem tudom mintha félne tőlem. Szerintem hozzánk sem szeret járni, nagyon parázott anyától hogy fog e tetszeni Neki.


Mit gondoltok mi lehet az oka? Tudnék e Neki segíteni valahogy hogy feloldjam ezeket? Vagy majd az idő megoldja? Emlékszem a kapcsoaltunk elején nyilvánosan meg sem merte fogni a kezem, meg zavarban volt ha közösen mentünk valahová..


2014. jún. 12. 08:00
 1/2 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem normális.

Tulajdonképpen akkor mit szoktatok csinálni?


Szerintem kezd el erőltetni a közös programokat, és a társasági életet, mert a barátnőd egyszerűen rosszul szocializálódott, és ezt mielőbb pótolni kell.


Ettől még lehet valaki otthonülőbb típus, de nem a gátlások miatt, hanem mondjuk mert lusta...


Ha viszont valaki nem jól szocializálódott, és a gátlásai, és félelmei miatt nem mozdul ki, az csak súlyosabb lesz, és ez ellen tenni kell.

Egyszerűen ezt az állapotot szokta meg az elméje, ehhez ragaszkodik, mert mást nem is ismer.


El kell kezdeni megismerni a világot, új, pozitív impulzusokat szerezni, és ha már lesz összehasonlítási alapja, akkor majd magától is a nyitottabb életet fogja választani.

2014. jún. 12. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 PearlDiver ***** válasza:

Hát én elküldeném pszichológushoz. De kezdetnek legalábbis beszélgess vele erről, próbáld meg feltárni az érzéseit ezzel kapcsolatban. A megfelelő alkalmat megvárva persze.

24F

2014. jún. 12. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!