Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt olyan lányok, akikkel nem akart összeköltözni a párjuk, majd a fiú valami oknál fogva mégis meggondolta magát és jól sült el az összeköltözés?

Figyelt kérdés

2014. jún. 5. 11:05
 1/2 anonim ***** válasza:
igen, pont így vagyok én is. barátomnak nagyon fontos volt a függetlenség, és egy korábbi rossz tapasztalat miatt sem akart volna összeköltözni még egyszer egy lánnyal. aztán úgy hozta a sors, hogy el kellett költöznöm az albérletemből, és hozzá költöztem átmenetileg. Úgy voltunk vele, hogy ha működik, akkor maradok, ha nem, akkor keresek saját szobát. Ennek 3 éve, azóta együtt lakunk :)
2014. jún. 5. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Párom egyedül élt, mielőtt összejöttünk volna, mivel az előttem lévő barátnőjével egyáltalán nem szeretett volna összeköltözni. Megismerkedtünk, szakított miattam a barátnőjével, kb 2 hónapig könyörgött, hogy költözzek hozzá. Nem igazán tartottam jó ötletnek, mivel soha életemben nem éltem még pasival, mivel 20 éves vagyok. Alig ismertük még egymást, nem tudtam főzni, háztartást vezetni. M2 hónap után beadtam a derekam és ideköltöztem. Van 2 kutyusunk, vezetem a háztartást, és mellé még boldogok is vagyunk, nagyon szeretek vele élni. Nekem abszolút jól sült el :) ennek már 1,5 éve.
2014. júl. 8. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!