Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon bejohetek neki?

Figyelt kérdés
van egy srac a szomszedomban msot koltoztek ide...szomszedos fal van koztunk.....es elegge be jon nekem.....es egy csomto beszelunk msn-en meg mindig o ir nekem...meg rendes velem..es azt mondta akepemre hogy jo...tehetetlen vagytok ...ez valyon azt jelenti hogy ne is be jovok neki....
2008. júl. 30. 11:24
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Flörtölj vele és tegyél fel olyan kérdéseket amik arra utalnak, hogy többet akarsz mint "jószomszédi" viszony :)

Felesleges húzni, halasztani az sose jó.

2008. júl. 30. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
hívd el ne csak msn en beszéljetek mert abból sok nem jön ki. menjetek sétálni, fagyizni és közben finom jelzésekkel jelezd felé hogy tetszik. várd nézd a reakcióit és ha azok pozitívak akkor sinen vagy. :)
2008. júl. 30. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
ha a szomszédban laktok akkor hogyan jutott az az eszedbe hogy msn-en bájcsevegjetek?! Őrölet, menj át hozzá aztán szervezzetek valami közös programot, amíg jó idő van kiugorhattok a starndra utána már úgysem lehet, a falon meg üssetek egy 10x10-es lyukat hogy könnyebben menjenek a dolgok(na jó ez csak poén volt de ahogy gondoljátok;) bezzeg nekem lenne ilyen mázlim hogy egy csinos korombeli facér csaj jelenik meg a szomszédban nem vacakolnék! Szóval rajta, teljes MELLBEDOBÁSSAL!
2008. júl. 30. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!