Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért hiszi azt a sok netfüggő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiszi azt a sok netfüggő gyakoris hogy itt és velük szeretnék ismerkedni?

Figyelt kérdés
Kiírok egy kérdést amiben benne van az hogy szingli vagyok és már rögtön kapom a sok szánalmas privát levelet. Én a kérdésre várok választ nem ismerkedni akarok főleg nem itt
2014. máj. 29. 12:44
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Soha senkinek nem küldenék itt képet magamról senkinek.
2014. máj. 29. 13:17
 12/21 anonim ***** válasza:
Na akkor már ketten vagyunk, ki nem állhatom a képkövetelőket
2014. máj. 29. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Most őszintén ki normális itt a válaszolók közül, amikor állandóan a net előtt ülnek? Mert az egy dolog hogy én néha kiírok egy kérdést. Lehet az ilyen embereknek jobb nem megfogadni a tanácsait?
2014. máj. 29. 13:21
 14/21 anonim ***** válasza:
Nagyon sarkosan gondolkozol.
2014. máj. 29. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Nekem az a kedvencem, amikor vki felrak egy ilyen kérdést, hogy "lányok, nektek bejönne, ha így meg így ismerkednék?" kérdés, leírom a válaszban, hogy most van párom, így most nem, de ha szabad lennék, akkor nekem tetszene. Erre jön a levél (nem feltétlenül a kérdezőtől), hogy hú, nem akarnék vele összejönni, hol lehetne engem felszedni... na, EZ már tajparasztság, hogy vki ennyire nem tartja tiszteletben más dolgait.


Azt sem értem, hogy a GYIK-et miért társkeresőnek használják egyesek, mert nem az, főleg miért kell olyanoknak írni, akik nem írják oda, hogy itt akarnak ismerkedni...

2014. máj. 29. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Még mindig jobban jártál, mint én. Egyszer volt bátorságom névtelenül leírni, hogy pasi létemre, tiniként egyszer, valami agyament kíváncsiságtól vezérelve lecummantottam egy srácot. Kapásból érkezett 5 melegrandi-ajánlat, 4 szexuális felkérés, meg egy kép egy tag szőrös s*gglyukáról.

Azt hiszem, te a pár priváttal még jól megúsztad. :D

2014. máj. 29. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Én nem szoktam privátra válaszolni.
2014. máj. 29. 13:55
 18/21 anonim ***** válasza:
100%

"Most őszintén ki normális itt a válaszolók közül, amikor állandóan a net előtt ülnek?"

Most őszintén, szerintetek normális ez a kérdező? Hiszen egyfolytában csak a net előtt ül.

Ez ugyanilyen kérdés.

2014. máj. 29. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 Lundbeck Johanna ***** válasza:
Látom, aranyom, téged sem az eszedért szeretnek. :)
2014. máj. 29. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Téged legalább nem keresett fel egy 12 éves kis srác, hogy örömöt szeretne...


Sőt továbbmegyek: nem kaptál ajánlatot használt bugyivételre, miután tömören megválaszoltad egy kérdésre, hogy fekete csipkés bugyit használsz.


Nem akartak vibrátoron keresztül análisan csúcsra juttatni, azzal az indokkal hogy "ma már ez teljesen megszokott". -ezt egy önmagát leszbinek kiadó kanphöcs írta nekem.


Nem várják el minden ötödik válaszod után, hogy "csevegj, szemezz velük erotikusan webkamon"


Nem kaptál fellegekbe ágaskodó péniszképeket.


Nem ír harmadszorra ugyanarra a kérdésedre ugyanolyan válasszal reagálva, csakhogy közben 17 éves leszbikából huszonéves kis szűz mártírrá nőtte ki magát.


A legpoénosabb az, hogy megpróbált engem beállítani pedofilnak, mikor valami szélsőségesen perverz fogyatékosokkal teli honlapról minden előzmény nélkül beposztolta egy 12 éves pucsítós kamaszlánynak a vágatát.


Én már rég kiégtem. Benned még lehet némi reménysugár, különben nem született meg volna a kérdés sem.


23L

2014. máj. 29. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!