Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek most? Biztosat adjak egy bizonytalanért?

Figyelt kérdés
van egy pasim már lassan 9-honapja járunk! nagyon jol megvagyunk habár én az elmult napokba valami furát érzek! van barátom akivel már régota barátok vagyunk! nagyon szerettem őt mint "havert" mindent tud rolam meg minden nekem a mostani pasim az első komoly
2009. dec. 30. 14:16
 1/3 anonim ***** válasza:
tudod tanuld meg járt utat járatlanért el ne haggy..ez a véleményem..
2009. dec. 30. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
És most akkor mi van?Egy kicsit zavaros nekem ez a kérdés!Van pasid 9 hónapja!Ez ok! És most mi van a haverral?Most Ő mégsem haver hanem több egy kicsit most úgy érzed??
2009. dec. 30. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

nah akkor elmeselem az en tortenetemet:)

nekem is volt egy fium mi is mar eleg reg ota egyut voltunk.Ugy ereztem szerelmes vagyok,de o teljesen oda volt ertem.Egyszer meghivast kaptam egyik lany szuletesnapi partijara.Ide senki nem vitt pasit,szoval enis egyedul mentem.Ott volt a szulinapos egyik rokonja (fiu) 2 evvel idosebb tolem.Addig is ismertem,hiszen egy iskolaba jartunk,de sosem valtottunk egy szot sem.A bulin egyfolytaba nezett,mosolygott es enis neki.En akkor szerelmes lettem bele.Es tudtam.Nem igazan foglalkoztam vele,mert nekem komoly kapcsolatom volt,gondoltam majd elmulik.Masik nap irt msn-en s utana egyfolytaba.Annyira kedves volt h nemigaz:D A baratom semit sem sejtett rola.En meg olyan szerelmes voltam bele hogy nem lattam 2 metert elore.A buli utan 1 honappal a baratom elment angliaba dolgozni. A fiu utana egyfolytaba hivogatott telefonon hivott naluk(bogracsozni) en el voltam szalva magamtol.De egyszer hazajott a parom,en fel voltam keszulve,hogy hazajon es elhagyom.Hazajott es ra 2 napra szakitottam vele.En nem tudtam elviselni h masba vagyok szerelmes.Miutan elhagytam egyszer hazakisert a fiu s olelgetett de nem csokoloztunk.Nagyon szerettem(mai napig is.)Utana halott valami hulyesegeket rolam,s bekenhagyott.Utana egyszer felhivott s elkezdett sirni nem mondta miert,akkor en ki voltam borulva es megmondtam h szeretem.O meg megjobban sirt.Nem kelett volna megalazkodjak elotte,de enm erdekelt.Azota baratnoje van,oszejott egy masik lannyal akit alitolag szeret.Nekem nem mondta.Mikor talalkozunk mindig olyan komolyan nez,minmtha mondana h szeret.Ha aaz uj baratommal vagyok akkoris nez,melyen a szemembe.Akkoris ha melete van a baratnoje.Szerelmes vagyok bele.Tudom.

Ha te elhagyod a parod akkor remelem nem ugy jarsz mint en,es boldog leszel.Elhagytam azt a fiut aki imadott a semiert.NEM BANTAM MEG.Eletemben egyik legszebb dolog volt hogy megismertem azt a masik fiut.Remelem segitettem.Ird meg a velemenyed kerlek,es hogy te mit fogsz tenni.

2009. dec. 30. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!