Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért udvarol egy férfi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért udvarol egy férfi a lánynak, ha nem akar tőle semmit?

Figyelt kérdés
2014. máj. 21. 17:03
 1/6 anonim válasza:
Mert maga sem tudja, hogy mit akar..
2014. máj. 21. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kifejtenéd a szitut?
2014. máj. 21. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

3 hónapig udvarolt nekem a pasi.

most meg bumm vége. okát mai napig nem tudom. de az ő elején megmondta, hogy ne éljem bele magam a kapcsolatba.

akkor miért járt hozzám? miért hozott nekem ajándékokat? miért csókolgatott?

2014. máj. 21. 17:08
 4/6 anonim ***** válasza:
Megakart.dugni visszament a.volt csajához
2014. máj. 21. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
hozzá biztos, hogy nem ment vissza. és ha meg akart volna dugni, megtette volna. volt rá ideje.
2014. máj. 21. 17:23
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem jó esély van rá, hogy az egóját akarta fényeztetni veled, vagyis érezni akarta, hogy valaki odavan érte. Mikor látta, hogy meghódított, akkor elégedetten hátradőlt, hogy hű de menő srác vagyok én, és lehet, hogy máris mást hülyít… Vannak ilyen férgek.

Az is lehet, hogy közben ő szerelmes valaki másba, aki viszont visszautasította őt (lerombolta az egóját). Talán ezért volt, hogy lefeküdni nem akart veled… ami azért elég szokatlan egy pasitól, valljuk be.

2014. szept. 4. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!