Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fent vagytok még? Milyen tanácsot tudnátok adni, hogy tanulni tudjak a dogáimra, ha most szakítottunk másfél év után? ) :

Figyelt kérdés

Nagyon megviselt és nagyon szerettem(még mindig)a barátom, de már elég rossz volt az egész,ráadásul ő megunt engem, így ma döntöttünk úgy,hogy vége :(

Holnap, holnapután viszont nagyon sokat érő dogákat írok.

Van valami trükk/tipp,hogyan figyeljek a leckére,ha nagyon rosszul érzem magam?:( 17L


2014. máj. 19. 23:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Mennyi időd van felkészülni? Előbb próbáld meg jobb kedvre deríteni magad és csak abban az állapotnak kezdj el tanulni, különben semmit sem ér majd az egész. Sétálj,csinálj egy csajos napot a barátnőiddel, érezd jól magad. :)
2014. máj. 19. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hogy lehet megunni egy lányt? Mármint, nem lehet, hogy magát unta meg a srác, h nem elég kreatív hozzád, és emiatt rád vetítette ezt? Értelmesnek tűnsz a kérdés alapján. Kár, h így alakult.

Szerintem hallgass vidám zenéket, nézz tanulás után vidám filmeket és ne maradj egyedül. Így majd a tanulást és a kellemes érzést összeköti agyad, amivel könnyebb lesz. :)

2014. máj. 19. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Hát úgy volt,hogy az utóbbi időben egyre kevesebbet találkoztunk, sőt, alig voltunk kettesben.

Mindig a tanulás volt a kifogása,de a barátaira szakított időt, de rám valahogy elfelejtett. Három hónapja ez ment,nem bírtam tovább.

Csak holnap délután van még időm felkészülni:( Tudom,nem jó ilyenkor egyedül lenni, de hát a tanulásban csak magamra számíthatok. :(

2014. máj. 19. 23:57
 4/5 BlackSword ***** válasza:
Tanulj, és csak arra figyelj, semmi másra... Ne engedd elkalandozni a gondolataidat, főleg ne rá... Hidd el, működik...
2014. máj. 20. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
tanulni? dogákra? dafaq
2014. máj. 20. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!