Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csajok ti mit reagálnátok ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fibbrizzo kérdése:

Csajok ti mit reagálnátok ha a pasitokat elöttetek le "böszméznék "?

Figyelt kérdés
A barátnömmel voltam és egy bizonyos személy az ismeröse azt mondta maradj te böszme !Ö csak annyit szolt az illetönek hogy okosan !Vélemény ?Nem kellett volna azért jobban visszaszolnia ?
2014. máj. 18. 16:43
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem. Lehet okos volt és nem akart balhét, mert tudta, hogy abból a böszméző (felképzelhető kisebbségi tag) jönne ki győztesen.
2014. máj. 18. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Kicsit bővebben, ha lehet. Így nem áll össze a kép. Vita volt?
2014. máj. 18. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
nem volt vita a barátnöm huga szolt igy vissza ,kérdeztem töle valami aproságot erre ez volt a válasz ,
2014. máj. 18. 16:46
 4/10 anonim ***** válasza:
Én meg azt mondanám: Te meg nem tudol ki-e-lé-gí-te-ni! Zoli, nem vagy jó az ágyban, nem szerettelek soha!
2014. máj. 18. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Négyszemközt intéztem volna el a barátnőd helyébe (nem tette volna helyre az illető az tuti), téged meg kiküldtelek volna az adott helyről, még előbb mielőtt bármit is hallottál volna.
2014. máj. 18. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

"Semiramis királynő"


De a pichámat azért kinyaltad!!!!

2014. máj. 18. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
értem ,azért 2 év után már azért szarul esik hogy megse véd a helyszinen ,
2014. máj. 18. 16:51
 8/10 anonim ***** válasza:
azért nemár, hogy a pasimat nekem kell megvédeni, pláne, ha tényleg böszme. és én ez alatt a szó alatt a méreteire gondolok, márpedig az enyém az, de így szeretem.
2014. máj. 18. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy mennyi idősek vagytok, de én hasonló helyzetben semmit nem szólnék, mert azt gondolnám, hogy a párom felnőtt férfi, nem szorul a védelmemre egy ennél komolyabb konfliktus esetén sem. (Ő egyébként olyan, hogy egyből le is állítana, ha én megpróbálnék ilyenkor beleavatkozni kettőjük dolgába.)


Egyetlen esetben tennék valamit: ha a húgom kiskorú lenne, és bárkivel pimaszkodna, akkor kifejezném a nemtetszésemet, és éreztetném vele, hogy ez nem elfogadható viselkedés.


Azzal, amit a barátnőd mondott a húgának, azzal szerintem ugyanez volt a célja, csak nagyon finom, szelíd formában.


A helyedben nem érezném úgy, hogy nem "védett meg", vagy nem állt ki mellettem.

2014. máj. 18. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
értem
2014. máj. 18. 17:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!