Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért pályáznak a nők a rossz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért pályáznak a nők a rossz fiúkra és miért akarják megváltoztatni őket?

Figyelt kérdés

1. kérdés:

Miért pályáznak a nők a rossz fiúkra?


2. kérdés:

Miért akarják megváltoztatni őket?


3. kérdés:

Ha észreveszik, hogy nem fog menni (márpedig nem fog menni), akkor miért lépnek tovább a következő rossz fiúra?


4. kérdés:

Sokadik alkalommal sem tanulnak a hibákból?


5. kérdés:

Mellesleg kinek képzelik magukat a nők? Istennek? Mindenhatónak? Megváltónak?


2014. máj. 16. 08:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

6. kérdés:


Miért akarod megérteni a nőket?


Válasz:

Ne akard megérteni a nőket, mert nincs esélyed!


:D

2014. máj. 16. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
mert ők nem sótlanok és unalmasak , főleg a te korodban .... Később már többet ér egy egyszerűbb, nyugisabb sima férfi a nőknek...
2014. máj. 16. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

1. Kérdés:

Miért kell általánosítani?

2. Kérdés:

Miért hiszed hogy minden nőnek a rossz fiúk kellenek?


És hogy válaszoljak, nekem nem jönnek be a rossz fiúk. Az én párom jófiú, sose akarnám megváltoztatni mert akkor nem az lenne akibe beleszerettem.

Az hogy néhány nő ilyen, ne akard megérteni még a más nők se értik sokszor az ilyeneket, talán azt hiszik hogy ha megváltoznak értük a pasik akkor annyira jó lesz minden. A fene se tudja.

2014. máj. 16. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

1: Nem pályázok rosszfúkra

2: Nem akarom megváltoztatni őket.

3: Elkerülöm őket.

4: Egyszer égettem meg a kezem, és tanultam belőle

5: Csak nőnek.


Egy férfinek: Legyen jó állása, Legyen egzisztenciája, Legyen kedves, hűséges, ne dohányozzom, ne igyon (csak alkalmakkor), ne bántson,üssön soha egy nőt.

És szerintem mást nem akarnak a nők ;)

És megtaláltam a párom, aki ezeknek mind megfelel, és már régóta együtt vagyunk(3év). Neki is voltak elvárásai.

L/20

2014. máj. 16. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
41%

1. Nincs se jófiú, sem rosszfiú. Minek kasztba rendezni az embereket? Pláne úgy, hogy nagyon sokan nagyon sokféleképpen definiálják ezt a két dolgot!


2. Mert az emberek rá akarnak hangolódni a másikra. Bárkivel találkozol az életed során, csiszolódsz és másokat is megváltoztatsz. Húha, mi?


3. Ne magadból indulj ki. Te hiszel valamit, ők is hisznek valamit, de a kettő nem feltétlenül fedi egymást. Lehet, hogy neked van igazad, de esélyes, hogy nem.


4. Nem. Soha. Senki. Senki a történelemben. Maximum finomított stratégiára vált.


5. Tekintetbe véve, hogy náluk van a vagina, a férfiak többségét pedig a farka vezeti, igen. Simán. Többen is vannak, így válogathatnak. Fair, nem fair? A férfiak pedig évezredeken keresztül eltaposták őket - se jogok, se tisztelet, se semmi. Boszorkányégetés, erőszaktevés, megalázás, tárgyként kezelés, az megy. Hadd válasszák már meg maguk, kit akarnak...



Ne háborogj, mert nem mész vele semmire. Ha valami nem jön össze, ne másokat hibáztass, vedd észre a szálkát a saját szemedben.

Nem mindenki fekete és fehér. Gondolkozz árnyaltabban. És talán... akkor kevésbé leszel savanyú.

2014. máj. 16. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
44%
Ha meg tudják válzoztatni, és a rosszfiúból jófiú lesz, akkor szintén dobják ugyan is már ha nem rossz az illető azután már nem tunak hozzájuk vonzódni:)
2014. máj. 16. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Kérdező, az 5-ösnek sok mindenben igaza van, úgyhogy tanulmányozd át rendesen a válaszát!

Amúgy meg.. csak úgy mellesleg nem ártana, ha kifejtenéd, hogy te mit gondolsz, kik azok a rossz fiúk, és mitől lesznek azok?? Azokra gondolsz, akik mertek puskázni a suliban, vagy néha visszabeszélni a tanárnak/főnöknek? Esetleg az erőszakos, börtönbe való emberekre? Vagy a nőcsábászokra? Mégis kikre?

2014. máj. 16. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
29%

1: Mert szerintük az olyan domináns meg alfahímes, ha valaki erőszakos, agresszív, kötekedő, és alapjában véve egy tapló paraszt figura (és nem a földművelő fajtából). Na meg mert a társadalom díjazza az erőszakot (az erősebb kutya bszik).


2: Ha a pasi hajlandó az ő kedvükért változni, akkor valóban szereti őket, ezért igyekeznek ennyire.


3: Mert az idióta a maga kárán se tanul. Belenyúl vizes kézzel a konektorba, megrázza. Erre mit csinál? Belenyúl a másik kezével is...


4: Nem, mert az idióta a maga kárán sem tanul. Soha.


5: Szó 'mi szó, nagyon elszaladt a nőkkel a nyihaha, sok a turbófeminista szüfrazsett. Ideje volna behúzni náluk a kéziféket.

2014. máj. 16. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
#8 Provokáció szaga van a hozzászólásodnak.
2014. máj. 16. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

A #8 válaszadó remekül megírta a lényeget, innentől fogva már csak az emberi akarat kérdése hogy megleljék az összefüggéseket. És úgy látom, meg is lelték (le lett pontozva, fáj az igazság?)

Kedves #9 válaszoló, ha jól láttam ő senkit nem akart provokálni, leírta nagyvonalakban az okokat. Ha provokációnak fogod fel, akkor ott nálad lesz a hiba...közszemlére raknak egy inget, és magadra veszed? Ejj...


1. válasz:

Mert számukra a macsó baromállat az idealizált férfialak, és mindenki mást levegőnek néznek, hisz azt nem sulykolja a média, a bulvárlapok, meg az ostoba agyamosott emberek ostoba agyamosott véleménye, hogy léteznek rajtuk kívül még mások is.


2. válasz:

Mert ez azt jelenti náluk, hogy hatalmuk van fölötte.


3. válasz:

- Miért teszi a rendőr a szappant a párnája alá?

- ???

- Mert hülye!

'Nuff said.


4. válasz:

Ahogy #8 írta, az ostoba a maga kárán sem tanul.


5. válasz:

Sajnos amíg minden nőre jut 10 nyálcsorgató pasi, addig simán képzelhetik (bocsánat, kéBzelhetik!!!) hogy körülöttük forog a világ, mert ez így is van.


Lehet engem is lepontozni, hajrá, az érvképtelen ostoba autista trollok másra úgysem képesek. Szánalom.

2015. febr. 3. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!