Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan szerezzem vissza ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerezzem vissza ha együtt él valakivel?

Figyelt kérdés
A volt barátomról van szó. Azt mondja szeret még de mivel rengeteget veszekedtünk anno ezért nem akarja újrakezdeni. Én sokat változtam szinte gyerek voltam amikor együtt voltunk már nem vagyok az a hisztis liba. Hogyan bizonyíthatnék neki? Ha nem szeretne akkor békén hagynám. De mivel a múltkor könnyes volt a szeme amikor mondta hogy fáj neki hogy így alakult. Nagyon szeret. Ezek után nem tudom elengedni. Ja és már 3 éve szakítottunk. Ez idő alatt nem nagyon beszéltünk. Csak mostanában kezdtünk el. A fent írt dolgokat most mondta.
2014. máj. 13. 10:36
 1/9 anonim ***** válasza:
Ezt vele beszélném meg a helyedben. Lehet, hogy egy jól működő kapcsolatot dúlnál szét. Bár akkor nem biztos, hogy ilyenek lettek volna a reakciói.
2014. máj. 13. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ő a régi sok veszekedés miatt nem akarja. Viszont engem szeret. A másik nővel azért van mert nyugodt a kapcsolat. Nem érez iránta úgy. Ezt ő mondta. Akkor mit tegyek?
2014. máj. 13. 10:45
 3/9 anonim ***** válasza:
Csak kifogásokat talál,nem fog visszamenni hozzád,tudod a pasik ilyenek nem tudják mit is akarnak valójában,és a végén majd nagyot fogsz csalódni
2014. máj. 13. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
másodszor pedig ha gazán szeretünk valakit,akkor elfogadjuk olyannak amilyen
2014. máj. 13. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha annyira szeretne téged, akkor már dobta volna a másik nőt. Többet ér neki a nyugodt kapcsolat, mint az állandó veszekedés veled.
2014. máj. 13. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Jaaaaj, ez már a harmadik variációja ugyanannak a kérdésnek! Találd már ki te is, meg a srác is, hogy mi a francot akartok!! Szerencsétlen lány, akivel most együtt van a fiú meg mit sem tud az egészről, hogy ő csak takarítórobotnak kell. Akkora genyók vagytok, hogy ilyet még nem látott a világ!!!!
2014. máj. 13. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
2014. máj. 13. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Túrót szeret ő téged! Ébresztő!
2014. máj. 13. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nincs itt szó másról mint a régi szép emlékek újraélése a részéről, amikor találkoztok feljönnek ha nem akkor el van az ő állítása szerinti ,,állóvíz,, kapcsolatában ha tényleg az, mert ezt sem tudhatod. Mondani lehet akármit.Ugyanis ha tényleg veled jobb akkor mi akadályoztatja? Nős? Gyermekei vannak? Közös vagyon? Gondolom egyik sem.Kényelem? Ugyan már, a leghülyébb duma egy férfi részéről:)

Ha szeretne dobta volna a kapcsolatát de nem dobja mert fontosabb a másik ez a valóság.

inkább legyél nyitott egy új férfi szerelmére aki tisztelni és becsülni fog, s ne hagyd magad ámítatni a régi idők emlékére, hanem menj tovább.Vagy a lopott órák az egyéb szerelmi ömlengésekkel a múlt emlékeivel többet érnek mert ennek más eredménye nem lesz. Egy kicsit cicázik veled mert jó a lelkének utána meg megy haza az asszonyhoz, ez tényleg jó buli minden palinak. te meg a horogra akadsz s betöltöd a szeretői szerepet mint ex barátnő. Mert ha nem akarja újrakezdeni akkor mit akar? A könnyes szemek ne tévesszenek meg, próbálj egy kicsit érettebben hozzáállni ehhez.Ne te szerezd vissza ez nem a te dolgod, legyen benned tartás nem tudhatod ő hogy él a jelenlegi párjával igazából. ha tényleg téged akarna tudná a módját hogyan legyetek újra együtt, de így nem tudja sőt nem is akarja ez jobb kifejezés.inkább szingli férfiakkal ismerkedj mert ha a múltba élsz nem élhetsz se a jelenbe se a jövőbe.s ez az embert általában hátráltatja az élet minden területén.

2014. máj. 13. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!