Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hölgyek miért, a városi mai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek miért, a városi mai macsó, néha tapló pasikra buktok?

Figyelt kérdés

Üdv. Egyszerűen nem értem a mai lányokat. Én azon kicsi táborát erősítem lassan 22 évesen a férfi társadalomnak, aki megbecsüli a nőket, tiszteli és nem csak a farka vezet előre. Tanulok, hogy megalapozzam a jövőmet, nem városból, hanem vidékről jutottam el idáig, elég nehéz gyermekkor után. Van humor érzékem (szerintem, ugyanis a lányok nem panaszkodnak és sokszor hallom, hogy ekkora szöveget), kedvelem a társaságot, de nem iszom, nem dohányzom, és inkább a szolidabb szórakozást kedvelem. Számomra a külsőn kívül ami számít, nagyon fontos egy lány belső adottságai is, intellektualistás, humor érzék, stb.. (tehát nem az üresfejű plaza cica a number one nálam) . De egyszerűn aki bejött volna, és lehetett volna bármi is egyszerűen még a randiig sem jutottam el (vagyis elhívtam az illetőt, de nemem kívül és a bocson kívül nem kaptam mást), de ennek ellenére mai napig jó kapcsolatban vagyunk és nagyokat beszélgetünk, vagy épp azért mert az illető foglalt (fent említett tapló pasi oldalán). Szóval hölgyeim hogy van ez, miért nézitek a magamfajtát semmibe, miért utasítotok vissza? Bármit megadnék végre, hogy megértsem, és hogy végre legyen valaki akit mindennél jobban szerethetek.

Köszönöm.


2009. dec. 26. 22:48
 1/10 anonim ***** válasza:
4%

nemunjátopk még ezeket a kérdéseket, talán mert a városi tapló macsónak nem itt sír a szája minden este.

magatokba nézzetek h miért nincsen barátnőtök és miért kerülnek el a csajok. főleg hamég rondák sem vagytok.

2009. dec. 26. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Szerintem csak rossz lányoknál próbálkoztál. De például én nem azt nézem, hogy ki honnan jött.

Itt is, ott is vannak taplók. És nem mindenkinek a városi macsó tetszik. Jó, persze, én is megnézek egy-egy helyes srácot, de tartja a mondás: külső megfog, belső megtart... szerintem eljön a Te időd is. :)

Sok sikert!

2009. dec. 26. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Kedves 22:55-ös. Igen már magamba néztem és épp ezért nem értettem a dolgot. Ezért akartam megkérdezni az ellenkező nem képviselőit, hogyan is látják ezt. És bocs, hogy nem olvastam vissza a több 10.000 kérdést, hogy találjak valami hasonlót. Nem sír a szám, csak szeretnék informálódni afelől, hogy is van ez? Ha meg a magamfajta minden este ide ír, és te válaszolsz, akkor bizony ott sincs rendben valami!
2009. dec. 26. 23:15
 4/10 A kérdező kommentje:
23:06-os köszönöm az értelmes hsz.-t. Értem, nem is csak városira hegyeztem ki a kérdést, hanem úgy általánosan. Mit értesz az alatt, hogy rossz lányoknál? Mit tanácsolnál, az elvárásaimnak megfelelőt hol keressem. Bízom benne eljön az én időm, de eljöhetne már, hisz, egyedül lenni nem a legjobb dolog ám ... köszi a biztatást.
2009. dec. 26. 23:17
 5/10 anonim ***** válasza:
Vannak kivételek, nekem egy fanatsztikus barátom van akit nagyon szeretek és nem a taplók közé tartozik.Humoros, nagyon kedves,aranyos,okos,helyes.És nekem is számít a külső de a belső sokkal fontosabb.18/L barátom 22
2009. dec. 26. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nem tudom hány éves vagy, jársz-e suliba...stb.

De például ne a discoban akard megtalálni életed párját, szerintem.

Úgy értem, hogy rossz lányoknál, hogy ők még nem jöttek rá, hogy mit akarnak, nincs elég tapasztalatuk, a "menő csávó" kell nekik. Nekem elég hamar elegem lett az arcoskodókból :) De például valakinek ez jön be.

Hogy hol tudnál megismerkedni neked való lányokkal? Azt hiszem szinte bárhol, sosem tudhatod :D A buszon, metrón, pénztárnál, miközben sorban állsz...stb. De ahhoz, hogy felkeltsd az érdeklődést lépned kell, hiába kapsz egy szép mosolyt, ha nem szólítód le a lányt.

:)

2009. dec. 26. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
23:30-as. Másod éves egyetemi hallgató vagyok. Discoban, tényleg nem a magam fajta lányok vannak. Hidd el lépek én, csak semmi, félreértem a jeleket? Mosoly, szemezgetés, látszik a lányon, hogy izgatott, és paff annyi, bocs és kész .. hát pedig nem vagyok egy bányarém :)
2009. dec. 26. 23:35
 8/10 anonim ***** válasza:

fogadjunk bölcsész vagy:D

első vagyok, akinek van barátja, boldog párkapcsolatban él, de van időm esténként ide irogatni, és hidd el minden rendben van itt nálam..:D

2009. dec. 27. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nem nyert :D. Mérnök vagyok.
2009. dec. 27. 09:49
 10/10 anonim válasza:
0%
És apasik miért a könnyen kapható büdös Qrvákra XD??
2009. dec. 27. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!