Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van itt olyan csaj aki összejö...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan csaj aki összejött már a főnökével? Ha, igen. Mennyire szoros a viszony?

Figyelt kérdés

Kb. 1 hónapja dolgozom nála...sok időt töltünk együtt...Neki is van barátnője nekem meg barátom...bár én ilyen se veled se nélküled kapcsolatban vagyok.

Totál nem egy álompasi, igy kűlsőre, meg régebben elég szélhámos volt,de nagyon kedves, jól el lehet vele beszélgetni hülyéskedni. Jobb főnököm nem is lehetne...ráaadásul a szüleink is próbáltak már összeboronálni...Egy tipikus trendi cicababa a barátnője, bár arcra nem egy nagy szépség, mégis úgy érzem nagyon is bejövök a srácnak, és volt már olyan hogy majdnem megcsókolt. Vagy gyakran mondja hogy ő a férfiak helyében csak miattam járna ide....Beleékljem magam?Igazából nagyon tetszik hogy nem rohan le...de érzem és szerinte ő is..hogy hétvégék után...vagy elég ha egy napot nem találkozunk másnap már rengeteg megbeszélni valónk van és úgy érzem mindig mikor végre látom hogy huuu hát tényleg hiányzott.

21L Adjatok valami tanácsot...vagy esetleg tippet hogy elcsábithassam:)


2009. dec. 25. 21:35
 1/6 Robur ***** válasza:
48%
Sz0pd le, az minden férfinak bejön.
2009. dec. 25. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ember barátod van és neki pedig barátnője! És te el akarod csábítani????

Te ribizlee...Megérdemelnéd, hogy jól sz*jba-szexszuáljon és kirúgjon!

2009. dec. 25. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

szakíts a barátoddal, utána meg elcsábíthatod.

Ha én ilyen helyzetben lennék, nem ":)" smilekat írnék, hanem ":("-ket. Bár te tudod, de nem szép dolog a barátodra nézve.

Gondold a helyébe magad...

2009. dec. 25. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez dicséretes ha ezt megteszed barátoddal szemben.... nekem több eszem van mint neked pedig csak 16 vagyok...
2009. dec. 27. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nos szerintem ebből jó dolog nem sülhet ki vagy csak nagyon ritkán. Addig semmiképpen nem javaslom, hogy kezdj vele míg mindkettőtöknek párja van. Munkahelyen nagyon necces ez a párkapcsolat dolog, mert ha esetleg rossz passzban vagytok, akkor akár mindkettőtök megkeserítheti a másik életét. A barátnőm is volt hasonló esetben, egy ideig jól működött aztán ott kellett hagynia a munkahelyét, mert nem bírták elviselni egymást. Nos most munkanélküli. Bár olyanról is tudok, hogy évek óta csalja a feleségét a főnök a titkárnővel és mindenki megvan békességben (a feleség megkapja a pénzt nem rinyál nem válik, a titkárnőnek gyereke van a főnöktől egyedülálló anya, a főnök meg úszik az élvezetekben). Hát nem tudom szerintem a főnökkel való kapcsolat tabu és jobb is így. Először szerintem mérlegelj, hogy neked mi a fontos. Mert ha nagyon szükséged van az állásodra, akkor szerintem jobb ha hagyod a főnököt.
2009. dec. 27. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem megütötte a fülemet, hogy régebben szélhámos volt. Most mitől lenne másképp? Megtért menetközben, vagy mi? Én nem kezdenék vele. Hosszú távon megmutatja a foga fehérjét.
2009. dec. 27. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!