Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert sirok a semmiert is?

Figyelt kérdés
Eletemben meg nem voltam olyan boldog, mint most vagyok. Masfel eve megismertem paromat, akivel egyutt elek mar.Teljes szivembol szeretem,es tulsagosan is szeretem, es feltekeny vagyok de nagyon, pedig nincs ra okom, mert erzem es tudom o is csak engem szeret. Egyszoval, boldogok vagyunk nagyon, egy rossz szo sem es semmi vita nem volt es nincs kozottunk. De amikor egyutt vagyunk is, eltudnam sirni magamat a semmiert is. Sajnos ez nemtudom miert van. Arra gondolok, talan azert mert annyira imadom, tiszta szivbol imadom, es nemakarom elvesziteni sohasem. Csak a jot akarja nekem, boldogga tesz, mindenben a kedvemre jar. Nem ertem magamat.

2014. ápr. 26. 11:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát én se értelek...
2014. ápr. 26. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Azért van, mert boldog vagy. Nekem ugyan ez van, hogy mindentől eltudnám sírni magam, de nekem azért mert összetörték a szívem, és elnyomom magamban.

Hidd el, te jobban jársz, bár a helyedbe lennék.

2014. ápr. 26. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
50%
Depresszió?
2014. ápr. 26. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!