Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy kell egy nővel érzékeltet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kell egy nővel érzékeltetni, hogy ő a nő?

Figyelt kérdés
2009. dec. 22. 15:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
56%
Vágd hozzá az inged, és mond: Mosd ki asszony!
2009. dec. 22. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
73%
Légy előzékeny vele és udvarias, figyelmes. Ne beszélj káromkodva előtte, bókolj neki, de ne nyald a seggét. Figyeld a reakcióit és reagálj rájuk, hidd el lesz hatás. Mosolyogj rá, dicsérd meg, ami tényleg jó, de ne ess túlzásokba. Az ágyban kényeztesd alaposan és figyelj rá, figyeld a reakcióit, mi jó neki és mit nem szeret. nyugodtan lehet kérdezni is, hiszen szavakból ért az ember. Szóval tudasd vele, hogy te vagy a férfi és ő pedig a nő és akkor fogja érzékelni!
2009. dec. 22. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
72%

az előző nagyon jól írta az ágyban nyugodtan kérdezd meg ,hogy szereti és hogyan csináld ,hogy neki jó legyen hisz ez mind a kettőtöknek jó és lehet olyat csinálsz amit nem igazán szeret ,de nem szólt eddig.


Talán a többit teljesen hibátlanul leírta az előző!

2009. dec. 22. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
71%
xd..ez első választól majdnem lefordultam a székről:)
2009. dec. 22. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
1. válaszoló rohadt nagy tahó!! B+ te is kimoshatod magadnak az ingedet!! Attól függ, hogy érted azt, hogy éreztetni vele, hogy nő..:) Nekem ez kimaradt az életemből, hogy éreztették velem max kinyitották az ajtót előttem ami jólesett. Vagy nagyon elkényesztett a barátom az ágyba, de ez ilyenkor oda vissza.:) Velem a fiúk inkább úgy éreztetik, hogy rosszul vagy? Áhh nem gáz te úgyis csak csaj vagy...Szóval az ilyen dolgokat kerüld és becsüld meg szerintem az nagyon fontos!:) (persze nem csak a nőknél)
2009. dec. 22. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Szerintem azt o is tudja h no :D
2009. dec. 26. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Én nő létemre nagyon jót nevettem az első válaszadón, nem értem miért kell minden poénon felháborodni.

Egyszerűen csak annyi a lényeg, hogy ne úgy viselkedj vele, mint a srác haverjaiddal, hanem úgy, mintha egy törékeny nő lenne, aki előtt nem illik káromkodni és hozzávágni az ajtót, ahelyett, hogy előreengednéd :) Egyszerűen csak úgy, mint egy vendégségben. Ez persze csak egy kapcsolat elején van így, később lazább lesz a dolog, hiszen nem nagyobb valaki attól, hogy nő, egy kapcsolatban a felek egyenlőek.

2009. dec. 26. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
átmész rajta a traktorral...
2009. dec. 26. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
nem kell mást tenned csak legyél Férfi. :-)
2009. dec. 26. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Legyél vele előzékeny, pl. engedd előre, segítsd fel a kabátját, nyisd ki neki a kocsiajtót, húzd ki neki a széket vacsoránál, de ne mindig mert attól megijedhet és furcsán érezheti magát, csak néha, mondjuk úgy az esetek 30%-ban.Meg vegyél neki kis ajándékot néha, valami kis csokit hogy tudja gondolsz rá, és viselkedj férfiasan, hogy érezze hogy hozzád képest ő nő.
2009. dec. 26. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!