Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek miért van az,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért van az, hogy az exbarátnőmmel keressük egymást, majdnem minden nap beszélünk, féltjük a másikat?

Figyelt kérdés
Ha én nem írok rá msn-en, ő ír rám. Mindig kérdezi hogy vagyok, eldumálunk órákig msnen telefonon. 4 hónapja szakítottunk 2 év után, neki 1 hónapja van egy új barátja. Az ok az volt hogy meguntuk egymást. Mégis mindig keres, azt mondja nem akar úgy tekinteni rám mint egy idegenre, nem akar havernak sem. Nem szerelmes belém, de barátként sem tud rám nézni, és én is hasonlóképpen érzek iránta. Én 22 ő 20. Ez mi lehet?
2009. dec. 21. 17:25
 1/8 A kérdező kommentje:
még egy fontos infó: ő hagyott el engem.
2009. dec. 21. 17:25
 2/8 anonim ***** válasza:

Szia. Én meg az exem, ugyan így vagyunk: sokat beszélünk és féltjük egymást... :S

De őszintén szólva én még valamennyire szeretem. Minthogy kiderült ő is érez még valamit :/ (pedig van nekem is barátom. Ez miatt nem nagyon tudok dönteni)

Talán tényleg mélyen, érezhet még valamit. :) Remélem tudtam segíteni...

2009. dec. 21. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hát ez az... ugyanezt érezzük egymás iránt, de ilyenkor mi a teendő? :( nem akarok belerondítani a kapcsolatába...
2009. dec. 21. 17:29
 4/8 anonim ***** válasza:
lehet, hogy csak annyira megszoktátok egymást és megszerettétek, hogy nem megy az elválás..de szerintem ez nem baj :)
2009. dec. 21. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én is hasonló cipőben jártam sokáig. Mi másfél évig voltunk együtt az exbarátommal. Ugyan ezek voltak, telefon, msn... Szerintem nálatok is a megszokás, hogy annyira egymáséinak gondoljátok magatokat, hogy nem szeretnétek ha más valaki iránt táplálna ilyen érzéseket a Ti egykori szerelmetek. Én úgy gondolom hogy kis önzés van a dologban.. Nem akarjátok elengedni a másikat. De amikor én így voltam a barátommal, többször is összejöttünk újra, és hidd el nem vezetett sehova.. ilyen 1-2 hónapig együtt, aztán megint szét. Nehéz dolog, de túl kell tennetek magatokat egymáson, mert ennek szerintem nincs jövője. Egyébként mi is azért szakítottunk barátommal mert meguntuk egymást. (pontosabban én őt)
2009. dec. 24. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekem egy exem van, aki olyan mintha a bátyám lenne. És biztos hogy ő sem érez semmi szerelem félét irántam. sokszor beszélünk, telefonon, vagy élőben, de teljesen baráti a dolog. Én is féltem őt, ő is engem. Van új barátnője, aminek örülök. A nő sajnos nem nagyon kíváncsi rám, de abba sem szól bele, hogy tartjuk a kapcsolatot, szerintem érzi hogy tőlem nem kell félnie :)


Úgyhogy van ilyen, de ha azt mondja a volt barátnőd. hogy a barátod sem akar lenni, akkor nem tudom mi a helyzet.

2009. dec. 24. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ja, és az is fontos e mellett, hogy amikor szakítasz valakivel, az nem úgy történik mintha elvágnál egy cérnát pl.. Természetes h az eddigi érzések nem múlnak el egy kettőre. Idő kell hogy ülepedjen a dolog, de ti nem hagyjátok ezt, az által hogy keresitek egymást.

Megkérdezhetem hogy első komoly kapcsolatotok volt?

Mert ha igen akkor máris érthető a dolog:)..

2009. dec. 24. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
igen az első komoly kapcsolatunk volt. Én sem értem ezt... de a saját érzéseimet sem, beszélgettünk egymás érzéseiről, és az van hogy a barátságnál többet érzünk, de nem vagyunk szerelmesek, és ez nagyon fura érzés... nem tudom mit kéne tenni, hogyan tovább. lehet hogy csak hagyni kéne az eseményeket folyni...
2009. dec. 24. 15:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!