Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mért akarom ezt csinálni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért akarom ezt csinálni? Miért akarok teperni ezek után is?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy barátnőm 1,5 hónapja elhagyott egy másik fiúért. A szakítás előtt pár nappal történt köztük a csók és nem tudom eldönteni, hogy ez magcsalásnak számít e vagy nem. A legfurcsább, hogy egy kicsit sem vagyok mérges rá, sőtt még mindig ugyan úgy szeretem. Ő hagyott el és én akarok még teperni utána ha szakít a fiúval, aminek 15 évesen sok az esélye.

Nagyon szeretem de már annyi fájdalmat átéltem miatta, hogy már alig bírom de nem bírom elfelejteni és nem is akarom, oh a francba még mindig odavagyok érte.


2009. dec. 20. 02:11
1 2 3
 1/26 A kérdező kommentje:
16 éves fiú vagyok
2009. dec. 20. 02:11
 2/26 anonim ***** válasza:
Mert olyna vagy, mint én. Csak én 3. hónapnál tartok.
2009. dec. 20. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
de haragudni sem tudok rá, egy kicsit csalódtam benne de még ezt se mondanám igazán
2009. dec. 20. 02:19
 4/26 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok. Annyi rosszat tett, és nem tudom utálni, nem tudok haragudni rá, nem tudok igazán bunkó lenni, nem tudom gyűlölni, nem tudom elfelejteni, nem tudom elviselni, hogy mással van, egyszerűen nem megy. Szeretem, mindenkinél jobban, lefogytam, több kilót, megőrülök Érte. És Őt akarom... És ez kegyetlen... És nem értem, miért csinálom... Ép ésszel tuti nem tennék így.
2009. dec. 20. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:

sajnálom

tudom hogy mit fogok csinálni de annyira nehéz és bizonytalan mert én nem akarok olyanná válni mint a mostani barátja

tudott rólam mégis nyomult

2009. dec. 20. 02:29
 6/26 anonim ***** válasza:
Mit fogsz tenni?
2009. dec. 20. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:

várok míg szakítanak

tudom nem kéne mert ha 1x megtörtént máskoris megfog

de nem tudok nelküle élni

2009. dec. 20. 02:32
 8/26 anonim ***** válasza:
És mennyi esély, hogy szakítanak? Mert nálam a lány 3 hónapja a fickóval van... És nem szakítósnak tűnik a dolog. 14 éves a lány.
2009. dec. 20. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:

a statisztika 80% hogy szakítanak a 20 év alatti párok

nem szaeretem a statisztikát de ebbe van szerintem realitás

2009. dec. 20. 02:34
 10/26 anonim ***** válasza:
Az oké, csak mi van, ha fél év?
2009. dec. 20. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!