Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » SZülés után lehet ujra a régi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SZülés után lehet ujra a régi a kapcsolat?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Olyan problémávla küzdök, hogy feleségem 15 hónapja megszülte életünk eddigi legjobb dolgát, lányunkat.Sajnos testsúlya nem lett a régi igaz még mindig szoptat és ez nagyon megviseli. Nincs megbékülve magával, nem fogad el semmit. Azt mondja : soha nem lessz a régi és csúnya meg ... .

Nem tudok vele mit kezdeni. ujra kellene valahogy indítanom a dolgot hogy bizzon magába de nem tudom hogyan kezdjem


2009. dec. 19. 23:36
 1/3 anonim ***** válasza:
F/15 vagyok de sztem izélnetek kéne ha nem csináljátok. vagy mond neki hogy te úgy szereted amilyen.
2009. dec. 19. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
69%

szóval a lányod egy "dolog"... ez igen... szült neked egy "dolgot"... lényegében az első válaszolót is megértem, a komolyságot tekintve...

másrészt, ha lányod van, vagy annyira felnőtt, hogy meg tudd a feleségeddel beszélni ezt. hm? hivatkozz arra hogy már annyira kétségbeestél amiért nemtudsz rá hatni hogy itt égeted magad gyakorin. talán rádöbben hogy te még mindig szereted és nincs semmi gond, és lehet minden a régi, pontosabban mégtöbb és mégszebb, mert már van egy "dolgotok"...

2009. dec. 20. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nálunk ugyanez volt, lett egy kislányunk, anyuci felszedett pár kilót és nagyon zavarta. Amikor már volt egy kis ideje és nem kellett annyit a kicsivel lenni akkor egy kis torna együtt meg mozgás, sport, mostanra már jobban néz ki mint a szülés előtt, és most másfél éves kislányunk. Úgyhogy szerintem az lenne a legjobb ha te is sportolnál (ha nem sportolsz) és elvinnéd magaddal, és utána nagyon jó lesz minden.
2009. dec. 20. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!