Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti hogy jöttetek össze az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy jöttetek össze az első barátnőtökkel/barátotokkal?

Figyelt kérdés
Szerelmesek voltatok belé, vagy csak tetszett? Vagy valami más?:)
2014. ápr. 5. 22:46
 1/9 anonim ***** válasza:
kecske
2014. ápr. 5. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Suli révén. Nagyon jó volt megkúrelni aztán sokszor őt. Nagy szerelem is volt, dínom-dánom...csak aztán vége lett.
2014. ápr. 5. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Jaj első, most nagyon eltaláltad, nem is tudod, hogy ez milyen közel áll a szívemhez.
2014. ápr. 5. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
10 éves korunk óta barátok voltunk, érthető, hogy egy idő után egymásba is szerettünk... 16 évesen aztán ki-ki a maga módján vallott. Jó volt, első kapcsolathoz képest sokáig is tartott. Viszont már rég vége, és nem is hiányzik.
2014. ápr. 5. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Felelsz vagy merszet játszottunk,a többiek tudták ,hogy bejövünk egymásnak ,ezėrt azt a "feledatot"adták, hogy meg kell csokolnom ės igy jöttünk össze.:)

De nem tartott sokáig.


12 vagy 13 lehettem: )

2014. ápr. 5. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 piriiiiii ***** válasza:
Egy buszon utaztunk, aztán bejelölt a hírhedt facen (máig nem tudom, hogyan tudta meg a nevemet...), találkoztunk, aztán jártunk, ennyi. Nem voltam belé szerelmes, hajjjaj, még csak az kellett volna! De a "csak tetszett" sem helyes kifejezés. Bírtam őt, vele tudtam nevetni és laza lenni.
2014. ápr. 5. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Egy koncerten láttuk először egymást, de neki akkor még volt barátnője, ráadásul vele volt. Aztán a szalagavató bálon ismét találkoztunk, táncoltunk, de nem történt semmi. Később megkeresett fb-on, elég sokat beszélgettünk, aztán randira hívott. Az első randi nem volt jó, egyáltalán nem élveztem, szerintem ő sem. Én adtam volna még egy esélyt, ő nem. Így maradtunk barátok, de aztán rájött, hogy mégiscsak lehetne több, akkor megint elkezdtünk találkozgatni. Én megszerettem, de nem voltam szerelmes, ő viszont nem igazán szeretett, és csak az ágyába kellettem volna.

Hosszú nyűglődés után végül egy nagy összeveszést követően végleg vége lett mindennek. Akkor nagyon rosszul érintett az egész, és sokáig fel sem tudtam fogni, hogy így az orromnál vezetett a pasi..

2014. ápr. 5. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Együtt jártunk fizika faktra :D Mellém ültették, aztán megtetszett.


18L

2014. ápr. 6. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Az elsővel ugyanabba a városba jártunk suliba, én akkor 0.os ő meg végzős volt, egy osztalytarsam mutatott be minket egymásnak meg meg pár haverjat, ő volt az ottani suli legmenobbje, eszembe se jutott hogy járna velem, aztán mégis:D

5 hónapig voltunk együtt, aztán kiderult hogy ő nem kislányokkal szeretne meg kicsit komolyabban akar tervezni, de ezt nagyon korrektten megbeszeltuk, szép volt, jó volt az az 5 hónap, de aztán vége lett. Instan meg követjük egymás es snapen is streakelunk, de nem érzek már iranta semmit, egy joideje

2022. jan. 23. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!