Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretőt az igazi mellé?

Figyelt kérdés

5 éve vagyok együtt a barátommal, nem szeretném elhagyni. Alkalmi munkáim vannak míg ő egész álló nap dolgozik. Sosincs ideje a kapcsolatunkra, mert ha hétvégén otthon van csak pihen, alszik.. Nagyon elhanyagolva érzem magam, mintha ő már nem is létezne számomra. Szükségleteim viszont vannak és lenne aki kielégítené. Ti mit tennétek a helyemben? :/

22/L



2014. ápr. 2. 16:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
77%
Elhagynám a csávót, ha lenne szeretőd olyan idióta lennél, hogy saját magad buktatnád le. Inkább hagyd az egészet a fenébe.
2014. ápr. 2. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
88%
Keresnék egy állandó munkát.
2014. ápr. 2. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
44%
Én vállalom a szerepet, ha budapesti vagy és jól nézel ki.
2014. ápr. 2. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
75%
rossz a kérdés! a párod nem az igazi, ha más kell a kielégülésedhez. nagylány vagy már ülj le vele beszélni
2014. ápr. 2. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
40%

Ha szükségleteid vannak, akkor azt a barátodnak kell kielégítenie. De mi lenne, ha nem a szex lenne a legfontosabb az életedben? Mással nem tudod lekötni magad?

De azt sem hiszem el, hogy hetente 3-4 alkalommal nem tudja jól ellátni a bajod, ha szépen megkéred rá.

Legyen önuralmad, mérlegelj, és dönts! Ne csald meg, hosszú távon egyikőtöknek sem jó. (Esetleg a srácnak, aki sunyiban pakolgat.)

2014. ápr. 2. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
87%
Nem tudom, neked mi fér bele, de én 22 éves koromban még egy szent voltam. Csak 35 fölött kezdett megjönni az eszem. Ha teheted, te ne várj addig. Az évek múlnak, és egyszer csak azt veszed észre, hogy megöregedtél. Használd ki az életet, különben az használ ki téged.
2014. ápr. 2. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 kolosszus22 ***** válasza:
60%
Talán állandó munkát kellene keresned és akkor nem unatkoznál annyit, még a végén ő lesz a szemét mert sokat dolgozik. :D
2014. ápr. 2. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ha valaki 35 felett még ide írogat, azt tényleg eléggé kihasználhatta az élet. :DDDD
2014. ápr. 2. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
100x átbeszéltük. Sok munkát otthagyott már miattam, máskor mégis teljesen ugyanolyat keresett.. Nekem nem elég havi 1 szex :/ Szeretethiányom van.
2014. ápr. 2. 16:29
 10/13 kolosszus22 ***** válasza:
60%

Megértelek, nekem se lenne elég, de akkor meg hagyd el, nem korrekt szeretőt tartani mellette. Jah, gondolom ő dolgozik rád is nagyrészt, szívás a szitu.

26F

2014. ápr. 2. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!