Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért kérte, hogy hagyjam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kérte, hogy hagyjam abba? Ennyire beindult tőle?

Figyelt kérdés

Ma az egyik közeli plázában voltunk a barátommal.

Tudom, nem megfelelő a hely, de nem mászunk egymásra ilyen helyeken, mások előtt, meg főleg nem...

A lényeg, hogy ma, elkezdte gyengéden csókolgatni a nyakam, nagyon jól esett...

És gondoltam viszonzom valahogyan, és én meg gyengéden nyalogatni kezdtem a fülénél.

Végigg sóhajtozott, és egyre erősebben szorított magához, amikor elment mellettünk valaki, akkor persze abbahagytam.

Aztán kb. 1 perc után megszólalt, hogy neki muszáj lenne pihennie, mert ez túl jó... és akkor leálltam...

Ő 19, én17 vagyok.


2009. dec. 18. 18:38
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mindent leírtál...túl jó volt neki, ő már többet akart és tudta, hogy az a hely nem alkalmas erre.
2009. dec. 18. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván beindult..nem ismered még a reakcióit? Biztos látszott rajta..amúgy tényleg nem a megfelelő hely a nyalakodásra, igazad van. Csináld neki otthon, és akkor nem kell leállnod. ;)
2009. dec. 18. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Értem.

Csak amikor ezt mondta, akkor szerintem mág én pirultam el, mert égett az egész fejem, és olyan hülyén éreztem magam, hogy rossz/vagy gáz volt valami Neki... :$

2009. dec. 18. 18:44
 4/4 anonim ***** válasza:
33%
lehet unta már, hogy tapicskolod mint egy zacskóstacskó
2009. dec. 18. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!