Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? A bátyáim állandóa...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? A bátyáim állandóan cinkelik a barátomat!

Figyelt kérdés
Ha a barátomról van szó a 2 bátyám állandóan vicc tárgyává teszi. Hihetetlen milyen kreatívak. A város nevéből, ahol a barátom lakik ( nem Magyarországon ) olyan poént kreáltak, amin fél napig fetrengtünk. Nekem nem esik rosszul, mert tudom, hogy nem gondolják komolyan, de a barátomnak tudom, hogy rosszul esik. Meg ugye kicsit távolságtartóak vele szemben, mert tipikus " ha bántani mered a hugit nem lesz jó vége" srácok. Szóval féltenek Tőle. A barátom meg ezen felkapja a vizet, h hiszem őt nem is ismerik igazán. A kérdésem tehát arra irányul, hogy a barátommal hogyan hitessem el, hogy nem személy szerint tőle féltenek, hanem a csalódástól, s hogy a vicceiket sem gondolják komolyan? L/19
2009. dec. 18. 16:51
 1/7 A kérdező kommentje:
hiszem= hiszen* :$
2009. dec. 18. 16:52
 2/7 Just Happy 94 ***** válasza:
100%

nekem dettó ez van, csak nővéreim vannak... :S

szerintem magyarázd el a barátodnak, hogy csak egyszerűen nem normálisak, és vegye úgy, mintha nem is mondanának semmit... és szépen mondd el neki azt, amit ide is leírtál, hiszen ha nem is beszélsz vele, akkor persze, hogy komolyan fogja venni.

2009. dec. 18. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Azért a nővérek könyebb helyzet...csajokat könyebb visszaoffolni :D
2009. dec. 18. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
hát itt a barátod a lényeg. Neki kell tennie...találjon ki ő is valami szóviccet, vagy nem tudom...a bátyáid kb ezzel szűrik, hogy mennyire jó arc a barátod...persze a srácnak meg nincs egyszerű dolga, mert feszes ha eleve szórakoznak vele...ha jó néven veszi, velük röhög és bekapcsolódik a poénkodásba, akkor szerintem nem fogják bántani. De az, hogy elgügyögöd neki, hogy "jajj kicsit nem akarnak bántani, nem gondolják komolyan, csak szivatnak" az még mélyebbre ássa szerencsétlent. Ő egy férfi, nem vigasztalni kell, hanem szépen a talpára kell állítani...ha nincs humorérzéke akkor viszont baszhatjaa
2009. dec. 21. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nyugi nekem is ez van, csak a bátyám és az ő haverjai is cikizik a barátomat! Ez azért van mert én vagyok nekik ez "egyetlen huguk" és meg akarnak védeni! ez kb olyan mint az apás lányok akik el akarják üzni a pasijukat a lányai mellől! nekem az apám is ilyen szóvaal azt mondom lehet ennél rosszabb is ;) :P
2009. dec. 21. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mondjuk szerintem a bátyáid a bunkók ebben a helyzetben, úgyhogy lehet nem a pasidnak kéne többet tűrnie, hanem nekik kéne jobban visszafogniuk magukat. Talán megkérhetnéd őket, hogy mikor találkoznak, fogják kicsit vissza magukat.
2009. dec. 21. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én azér fejbebasztam volna már a bátyókát...
2009. dec. 21. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!