Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha szeretsz, akkor mindenemet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szeretsz, akkor mindenemet elfogadod?

Figyelt kérdés
Sokat olvasni az oldalon, hogy ha a párod szeret, akkor elfogad olyannak, mint amilyen vagy. De ez a dolog két oldalú. Ha bizonyos közös dolgokban különbözőek az elképzelések és az igények, akkor ezt mindkét fél mondhatja a másiknak.. Akkor ez hogy is van?
2009. dec. 17. 22:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Úgy hogy minden ember különböző, lehetnek más véleményen, akarhatnak mást, stb. Ha együtt él két ember, akár kapcsolatban, akár már ténylegesen is, megváltoztatni a másikat nem szabad, de akarat nélkül is alakulni fog mindkét fél személyisége. De szerintem természetes, hogy elfogadod a másikat olyannak, amilyen. Ha esetleg mégis annyira elviselhetetlenek a különbségek, akkor meg bumm.... (De amúgy nem teljesen értem, mire gondoltál, bocsi.)
2009. dec. 17. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Tipikusan szexuális dolgokra. pl az egyik fából van, a másik viszont újító, kíváncsi, bevállalós, stb.. Az egyiknek nem fontos a szex, a másik meg rosszul érzi magát nélküle.


Van két konkrét példa:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__szexualitas__55..


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__szexualitas__53..


Előbbinél a srácnak nem tetszik mondjuk a csaj szőre, ez könnyen megoldható. De ott is mondták, hogy majd megszokja, meg majd akkor nem nyal stb.. De fiú létemre én szeretek nyalással örömet okozni és sokszor kifejezetten izgat... Szóval szerintem ez nem ilyen egyszerű még egy ilyen apróságnál sem.


Utóbbi viszont jóval keményebb dió. Mi van, ha a csávónak ez tök nagy örömet okoz? Kompromisszum-e, ha csak mondjuk néhány havonta csinálják?


Nyilván olyan megoldást kell találni, ami mindkét fél számára elfogadható. De mi van, ha az egyik hajlana a kompromisszumra, de a másik merevsége miatt inkább ő is merev lesz és kiáll az igényei mellett?

2009. dec. 17. 22:56
 3/3 anonim ***** válasza:
hát.. a házad maradhat a többit elfogadom :P
2009. dec. 18. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!