Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudassam a párommal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudassam a párommal tapintatosan, hogy büdös a szája, amikor csókolózunk és ezért nehezemre esik elengedni magam?

Figyelt kérdés
Azonkívül a puncija is pisiszagú időnként, amikor kényeztetni akarom. Egyébként nagyon jól meglennénk, de ez így zavar és szakítok is vele, ha így marad.
2009. dec. 16. 13:21
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Ugyanez volt a baj a barátommal... mármint a szájszag..

lehet hogy én akkor már nem szerettem igazán.. mert elötte nem igazán éreztem. de mikor ngyon zavart reggelente akkor mindig bevettem egy rágót és mikor tettem el hirtelen megkérdeztem hogy "jaa bocsii,kéérsz? itt van neked is "

ez egy darabig működött. de mikor nem volt nálam rágó akkor nagyon idegesített... egyik reggel pont rosszba voltunk és a fejéhez vágtam ilyen viccesen hogy " Nem mostál fogaat?" 'nemám csak vicceltem.." de vagy olyan buta volt hogy nem esett le neki.. vagy nem is érdekelte mert csak röhögött rajta.. a végére annyira megundorodtam tőle hogy 1.5 év után dobtam..

2009. dec. 16. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Megmondom nekem is van egy félelmem, hogy esetleg büdös a szám, de eddig sosem érkezett panasz. Még akkor sem, amikor előtte Gyrost ettem és külön rákérdeztem, hogy nem gáz-e. Nem tudom, hogy az ő esetében ez áll-e.
2009. dec. 16. 15:41
 13/15 anonim ***** válasza:

De látod Ő honnan tudja meg, ha Te is inkább elhagyod, mint hogy szólj Neki??? Lehet, hogy a Tiéd is az, és volt már rá panasz, de nem mertek Neked szólni. Ezt most komolyan mondom, nem csak úgy visszafordítom a dolgot, tényleg esélyes.


Amúgy az én képembe is nyomtak már rágót, "spontán", hogy kérek-e, valami fanta, sprite vagy hasonló után, ami köztudottan nem hagy jó nyomot az ember szájában...:)) Nem mondom, hogy nem voltam zavarban, de csendben vettem a lapot és bekaptam a rágót..:) Aztán továbbléptem, kész. De egyébként én elkerülve az ilyen helyzeteket, amúgy is sokszor rágózom. Az ember nem mindig veszi észre magán az ilyesmit, elég csak valami olyat enni vagy inni, szóval jobb megelőzni a helyzetet. Soha máskor nem volt ilyen gondom, de fordítva már igen, és mivel engem nagyon zavar másnál, megteszem, hogy figyelek rá a magam részéről. Volt olyan akit én is alig tudtam rávezetni a dologra, minden alkalommal megkínáltam rágóval, erre közölte, hogy nem szeret rágózni... Szuper.:) De aztán beadta a derekát, valószínűleg elgondolkodott a dolgon.:)

2009. dec. 16. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
40%
Az intim lemosóval nem lehet eltüntetni a pisi szagot, mert nyilván azért van, mert nincs meg a rendes higiénia. Mert ha meg lenne akkor már szinte mindegy lenne, hogy sima tusfürdő vagy intim mosakodógél. Én szoktam szólni a páromnak ha büdös a szája, igaz nem tudom mióta vagytok együtt, mi 2 éve, úgyhogy már elég lazán szólunk az ilyen dolgokért, senki nem csinál belőle ügyet. Ha fogmosás után is van a barátnődnek szájszaga az bajt jelent, mert akkor lehet pl cukorbeteg is. A pisi szag, meg.. hát izé lehet, hogy nem használ wc papírt? Csak csurgat és már rántja is fel a bugyit? Ne haragudj nem sértésként írom, de csak ettől lehet pisi szagú szerintem. Viszont ha más szaga van akkor fertőzés.
2009. dec. 16. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
vadzsájna pisi száj?
2013. jan. 9. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!