Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a bajom hogy nemtudok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a bajom hogy nemtudok a csajok közül választani?

Figyelt kérdés

Belekezdenék egy kapcsolatba és máris nemtetszik annyira a lány hanem akkor már egy másik, söt még else kezdek vele járni máris más tetszik meg és nemtudok választani stb de igy visszajönnek az érzések hogy újra elkezd tetszeni az a lány...

léci valaki segitsen bennem van a hiba? :(

16 éves vagyok és lányt is alig találok aki tetszene és még ez a furcsa érzés is bezavar engem, és kapcsolatba se tudok belekezdeni igy


2008. júl. 23. 16:24
 1/5 anonim válasza:
talán buzi vagy :D
2008. júl. 23. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy nem a lány érdekel igazán, hanem a kihívás. Csak addig vonzó, amíg nem szeret beléd, utána veszít a varázsából, és kell valaki más, akit meghódíthatsz.

Szerintem valahol természetes, hogy ennyi idősen csak a hódítás öröme hajt... Előbb-utóbb megváltozol, de ezt sztem nem lehet siettetni.

2008. júl. 23. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
nem vagyok buzi!! xD ezt kikérem magamnak :D
2008. júl. 23. 20:13
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyszerűen 16 évesen még túl komolytalan vagy... Nem tudnád magad lefoglalni egy lány mellett, gondolom benned van, hogy minél több csajt megismerjél. Szerintem, ha nem megy, akkor ne kötelezd le magad; maradj a csajozásnál még bulikban! 1-2 év múlva pedig szerintem komolyabban tudod venni a lányokat, szerelmes tudsz lenni, és nem lesz az, hogy kinézel egy lányt, aztán 2 nap múlva már egy jobb kellene..
2008. júl. 24. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Ez tök normális, ennyi idősen Én is ezt csináltam, csak addig kell a csaj, míg meg nem...

Na érted.

Nem értek egyet az előttem "szólóval",Én most vagyok 20 éves és még mindig ezt csinálom.

És az se baj, ha nem jön be minden csaj, szerintem ez egyfajta igényesség.

Nincs veled semmi baj!

Csak így tovább!!


Zoli

2008. júl. 25. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!