Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem keres már annyiszor?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem keres már annyiszor?

Figyelt kérdés

Nem akarok éretlennek tűnni,se hisztis majomnak,de nekem ez rossz.

Másfél éve vagyunk együtt a barátommal (Ő 30/F) és fél éve élünk együtt. A munkahelye miatt heti 2-3 napot 24 órában ott tölt,emellett van egy másodállása is,ahova sűrűn jár.

Régebben reggelente mindig jött egy szerelmes sms, de még ha összevesztünk is jelentkezett már reggel, napközben többször is írt vagy hívott. Aztán 1 éve kiderültek dolgai,ami nagyon megrendítette a bizalmamat, azóta már nem tudok én is szerelmes smseket küldözgetni meg hívogatni ,főleg ha elkezd mesélni a kollégáiról,hogy az asszony kereste 3x egy nap és már válni akar, milyen már,hogy nem hagyják békén a férfiakat.

Nahát több se kell nekem, nem is keresem, csak ha ő engem vagy ő is ritkán. Szinte minden héten leülök vele normálisan megbeszélni,hogy nekem nem oké,hogy este beszélünk 5 percet és kész (ingyenesen hív). De természetesen már következő alkalommal le vagyok sz**va.

Most a tegnapi bánt nagyon, ezért is gondoltam megkérdem,ti hogy látjátok. Említette este (24 órásba volt),hogy majd másnap megy a másik melóhelyre, de általában ilyenkor hazajön előtte és innen megy. Én vártam is becsülettel reggel,gondoltam főzök neki kávét,hogy ne megint csak hisztizzek,hogy miért nem írt, de nem jött. Gondolom "elfelejtette" (mert nála ez mindenre jó kifogás)közölni velem,hogy haza se jön. De még azóta sincs se sms, semmi.

Nem tudom,van e valakije, nem nyomozgatok utána, vagy csak egyszerűen már nem érdekli. Régebben minden más volt, egész nap beszélgettünk,nem érdekelte ki mit gondol, de ha valamelyikőnknek nem is volt ideje,akkor is többet kerestük egymást.Így számomra érthetetlen miért fordult meg ennyire.

Én már komolyabbra is fordítanám a dolgot,de így jelenleg nagy kétségek között vagyok. Az meg ,hogy ő akarja e a másik nagy dilemma,mert nem ez szűrődik le.


Csak normális válaszolók írjanak,ha lehet!

Köszönöm mindenkinek! Szép napot!



2014. márc. 20. 09:02
 1/1 anonim ***** válasza:
Több variáns is lehet, vagy sátrat vert nálatok az unalom és hétköznapi szürkeség, vagy van valakije. Le kellene ülni, de ha azt mondod, az se vezetett semmerre akkor nem tudom. Én mindenképpen megkérdezném, hogy melyik variáns van érvénybe, utána meg ha szürke hétköznap lenne a válasz, arra sarkallnám őt is és magamat is, hogy váloztassak és tegyük jobbá, persze ha erre van igény.
2014. márc. 20. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!