Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek fog még ilyet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek fog még ilyet csinálni?

Figyelt kérdés
4 hónapja ismerjük egymást,mostanában nem sokszor tudunk találkozni.És most bevallotta nekem hogy muszály elmondania hogy régebb oda sms-ezik pasikkal de soha nem találkozott velük de mostmár nagyon megbánta mert nagyon szeret és megígérte hogy soha többet nem fog ilyet csinálni .megérti ha elhagyom de reméli hogy nem. bízzak még benne?
2009. dec. 15. 23:16
 1/5 anonim ***** válasza:
mivel bevallotta és nem volt semmi sztem ne dobd ki de a 3 de ne légy elvakult azért közbe nézz a körmére sztem;)
2009. dec. 15. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
az előző vagyok azt a de a 3 részt ne vedd figyelembe XD elírás volt mert máshova is figyelek XD
2009. dec. 15. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

jah okés xD

am köszi a választ :)

2009. dec. 15. 23:39
 4/5 anonim ***** válasza:

ilyenkor figyelj, mert lehet csak rafkós a csaj

úgy értem, simán lehet, hogy csak kamuzik, hogy kicsit féltékennyé tegyen, mivel "mostanában nem tudunk sokat találkozni"

lehet csak azt akarja, hogy jobban figyelj rá

2009. dec. 16. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ezt ne tőlünk kérdezd, bízól benne ? akkor semmi akadálya tovább. Ha nem bízól kicsi kétséged is van, akkor vége, nincs amiért szépíteni. Nem elkeserítlek, csak ez a valóság ebbe élj.
2009. dec. 16. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!